Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 9 сәуірдегі № 4 шешімі. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округі әкімінің м.а. 2024 жылғы 12 маусымдағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округі әкімінің м.а. 12.06.2024 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2024 жылғы 5 сәуірдегі № 15-12/68 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округі Докучаев ауылының "Атамекен-Агро-Тимирязево" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мал шаруашылығы кешенінің аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі С. Розумов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 9 апреля 2024 года № 4. Утратило силу решением и.о. акима Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 12 июня 2024 года № 6
Сноска. Утратило силу решением и.о. акима Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 12.06.2024 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тимирязевского района от 5 апреля 2024 года № 15-12/68, аким Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории животноводческого комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Атамекен-Агро-Тимирязево" села Докучаево Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Розумов