Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімінің 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 03 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32469 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Глубокое ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссиясының 2024 жылғы 22 қарашадағы № 8 кезектен тыс отырысының хаттамасы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Глубокое ауданы Белоусовка кентінде және Ертіс ауылдық округінде жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімінің 16.01.2025 № 01 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 5 қантардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады).
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою басшысы болып Глубокое ауданы әкімінің орынбасары А. М. Макиевқа тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі Э. Л. Тумашинов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2024 года № 03
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32469), на основании протокола внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуации Глубоковского района от 22 ноября 2024 года № 8, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в поселке Белоусовка и Иртышского сельского округа Глубоковского района.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения акима Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 16.01.2025 № 01 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 5 января 2025 года).
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Глубоковского района Макиева А.М. и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района Э. Л. Тумашинов