"Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2020 жылғы 23 қазандағы № 9-нқ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2025 жылғы 16 қаңтардағы № 4 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2020 жылғы 23 қазандағы № 9-нқ бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы туралы ережеде:
15-тармағында:
67) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"67) аумақтық бөлімшелердің ұлттық санақтарға дайындалу мен оны жүргізу жөніндегі бөлімдерінің штат кестесін, құрылымын, сондай-ақ үлгілік ережесі мен осы бөлімдер қызметкерлерінің үлгілік лауазымдық нұсқаулығын әзірлеу және бекіту;";
73) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"73) бөлінген қаражат шегінде аумақтық бөлімшелердің ұлттық санақтарға дайындалу мен оны жүргізу бойынша бөлімдерінің санақ персоналы санының нормативтерін бекіту;".
2. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің төрағасы
Ж. Шаймарданов

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 9-нқ "Об утверждении Положения о Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан"
Приказ Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 16 января 2025 года № 4
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. В приказ Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 9-нқ "Об утверждении Положения о Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан" внести следующие изменения:
в Положении о Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 67) изложить в следующей редакции:
"67) разработка и утверждение штатного расписания, структуры отделов по подготовке и проведению национальных переписей территориальных подразделений, а также типового положения и типовой должностной инструкции работников данных отделов;";
подпункт 73) изложить в следующей редакции:
"73) утверждение нормативов численности переписного персонала отделов по подготовке и проведению национальных переписей территориальных подразделений в пределах выделенных средств;".
2. Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Заместителя председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Агентства
по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Ж. Шаймарданов