Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 1 қыркүйектегі № 107 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 43-тармағы 4-тармақшасы негізінде, Кедендік әкелу баждарының (баламалы қолданылатын өзге де баждар, салықтар мен алымдар) сомаларын есепке жатқызу және бөлу, оларды мүше мемлекеттер бюджеттерінің кірісіне аудару тәртібі туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 5 қосымша) 54-тармағын іске асыру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің ұлттық валютасындағы кедендік әкелу баждардың сомалары үшін АҚШ долларында ақша қаражаттарын сату (сатып алу) көлемі туралы есепті ұсыну туралы" 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 37 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 1-тармақ "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне" деген сөздерден кейін ",Қырғыз Республикасының Ұлттық Банкіне" деген сөздермен толықтырылсын;
б) көрсетілген Шешімге қосымша "Қазақстан Республикасы*" деген жолдан кейін "Қырғыз Республикасы*" деген жолмен толықтырылсын.
2. Осы Шешім Қырғыз Республикасы Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифін қолдана бастаған айдан кейінгі екінші айдың 1-күнінен бастап, бірақ ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко

О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27 апреля 2015 г. № 37
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 сентября 2015 года № 107. Утратило силу Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 мая 2022 года № 75.
Сноска. Утратило силу Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12.05.2022 № 75 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
На основании подпункта 4 пункта 43 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года), в целях реализации пункта 54 Протокола о порядке зачисления и распределения сумм ввозных таможенных пошлин (иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие), их перечисления в доход бюджетов государств-членов (приложение № 5 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27 апреля 2015 г. № 37 "О представлении отчета об объемах продажи (покупки) денежных средств в долларах США за суммы ввозных таможенных пошлин в национальной валюте государств – членов Евразийского экономического союза" следующие изменения:
а) в пункте 1 после слов "Национальному Банку Республики Казахстан" дополнить словами ", Национальному банку Кыргызской Республики";
б) приложение к указанному Решению после строки "Республика Казахстан*" дополнить строкой "Кыргызская Республика*".
2. Настоящее Решение вступает в силу с 1-го числа второго месяца, следующего за месяцем начала применения Кыргызской Республикой Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза, но не ранее 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
В. Христенко