2019 жылы "Еуразиялық апта" көрме форумын өткізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 29 наурыздағы № 11 өкімі.
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2015 жылғы 29 мамырдағы "Экспортты дамытуға бағытталған шаралар туралы" №2 шешімінің 4-тармағын, сондай-ақ Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2017 жылғы 25 қазандағы "2018-2020 жылдары "Еуразиялық апта" көрме форумын өткізу туралы" № 21 өкімін іске асыру мақсатында:
1. 2019 жылғы 25 - 27 қыркүйекте Қырғыз Республикасында (Бішкек қаласы) "Еуразиялық апта" көрме форумын (бұдан әрі – форум) өткізумен келісілсін.
2. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің (бұдан әрі – мүше мемлекеттер) үкіметтерінен және Еуразиялық экономикалық комиссиядан (бұдан әрі – Комиссия) форумды ұйымдастыруға және өткізуге жәрдемдесу жөніндегі мәселелерді пысықтау сұралсын.
3. Мүше мемлекеттердің үкіметтерінен осы Өкім күшіне енген күннен бастап 15 күндік мерзімде форумның ұйымдастыру комитетінің құрамына қосу үшін, оған мүше мемлекеттердің бизнес-қоғамдастықтары өкілдерінің қатысуы қажеттігін көздей отырып, кандидатураларды Комиссияға беру сұралсын.
4. Комиссия мүше мемлекеттердің үкіметтерімен өзара іс-қимыл жасай отырып форумға мүше мемлекеттердің мемлекеттік құрылымдарының, бизнес-қоғамдастықтарының өкілдерін, үшінші елдердің өкілдерін қоса, басқа да қатысушыларды алдын ала шақыруды көздестірсін.
5. Комиссия Алқасы:
мүше мемлекеттердің және Комиссияның өкілдерін оған қоса отырып, форумның Комиссия Алқасының мүшесі басқаратын ұйымдастыру комитетінің құрамын бекітсін;
форумның ұйымдастыру комитетінің қызметін қамтамасыз етсін.
6. Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко А.Смаилов Ж.Разаков А.Силуанов

О проведении выставочного форума "Евразийская неделя" в 2019 году
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 29 марта 2019 года № 11
В целях реализации пункта 4 Решения Евразийского межправительственного совета от 29 мая 2015 г. № 2 "О мерах, направленных на развитие экспорта", а также распоряжения Евразийского межправительственного совета от 25 октября 2017 г. № 21 "О проведении выставочного форума "Евразийская неделя" в 2018 – 2020 годах":
1. Согласиться с проведением выставочного форума "Евразийская неделя" (далее – форум) в Кыргызской Республике (г. Бишкек) 25 – 27 сентября 2019 г.
2. Просить правительства государств – членов Евразийского экономического союза (далее – государства-члены) и Евразийскую экономическую комиссию (далее – Комиссия) проработать вопросы по содействию в организации и проведении форума.
3. Просить правительства государств-членов представить в Комиссию в 15-дневный срок с даты вступления настоящего распоряжения в силу кандидатуры для включения в состав организационного комитета форума, предусмотрев при необходимости участие в нем представителей бизнес-сообществ государств-членов.
4. Комиссии во взаимодействии с правительствами государств-членов предусмотреть приглашение заблаговременно на форум представителей государственных структур, бизнес-сообществ государств-членов, других участников, включая представителей третьих стран.
5. Коллегии Комиссии:
утвердить состав организационного комитета форума под руководством члена Коллегии Комиссии, включив в него представителей государств-членов и Комиссии;
обеспечить деятельность организационного комитета форума.
6. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко А. Смаилов Ж. Разаков А. Силуанов