"Еуразиялық өнеркәсіптік кооперация, субконтрактация және технологиялар трансфері желісі" жобасын үйлестіру жөніндегі жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2020 жылғы 27 мамырдағы № 14 өкімі
1.  Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 18 қарашадағы № 38 өкімімен бекітілген "Еуразиялық өнеркәсіптік кооперация, субконтрактация және технологиялар трансфері желісі" жобасын үйлестіру жөніндегі жұмыс тобының құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) жұмыс тобының құрамына мына адамдар енгізілсін:
Варданян
Гегам Левонович
Еуразиялық экономикалық комиссияның Ішкі нарықтар, ақпараттандыру, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) (жұмыс тобының жетекшісі)
Қазақстан Республикасынан
Жүнісов Райымбек Серікұлы
Қазақстан Республикасы "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасы экономикалық интеграция департаментінің сарапшысы
Еуразиялық экономикалық комиссиядан
Алексанян
Александр Сергеевич
Ішкі нарықтар, ақпараттандыру, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар жөніндегі Алқа мүшесінің (Министрдің) көмекшісі;
б)  жұмыс тобы мүшесінің жаңа лауазымы көрсетілсін:
Тимофеев
Владимир Анатольевич
Техникалық реттеу және аккредиттеу департаментінің тараптардағы халықаралық ынтымақтастық және шешімдердің орындалуын мониторингілеу бөлімінің кеңесшісі;
в)  Н.М. Қыдырова, К.А. Минасян, А.В. Петров және П.Н. Ткач жұмыс тобының құрамынан шығарылсын.
2.  Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко А.Смаилов Э.Асрандиев А.Оверчук

О внесении изменений в состав рабочей группы по координации проекта "Евразийская сеть промышленной кооперации, субконтрактации и трансфера технологий"
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 27 мая 2020 года № 14
1. Внести в состав рабочей группы по координации проекта "Евразийская сеть промышленной кооперации, субконтрактации и трансфера технологий", утвержденный распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 18 ноября 2019 г. № 38, следующие изменения:
а) включить в состав рабочей группы следующих лиц:
Варданян Гегам Левонович
член Коллегии (Министр) по внутренним рынкам, информатизации, информационно-коммуникационным технологиям Евразийской экономической комиссии (руководитель рабочей группы)
От Республики Казахстан
Жунусов Райымбек Серикович
эксперт департамента экономической интеграции Национальной палаты предпринимателей "Атамекен" Республики Казахстан
От Евразийской экономической комиссии
Алексанян Александр Сергеевич
помощник члена Коллегии (Министра) по внутренним рынкам, информатизации, информационно-коммуникационным технологиям;
б) указать новую должность члена рабочей группы:
Тимофеев Владимир Анатольевич
советник отдела международного сотрудничества и мониторинга исполнения решений в сторонах Департамента технического регулирования и аккредитации;
в) исключить из состава рабочей группы Кыдырову Н.М., Минасян К.А., Петрова А.В. и Ткача П.Н.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко А. Смаилов Э. Асрандиев А. Оверчук