Жеке пайдалануға арналған көлік құралдары болып табылатын авто және мотокөлік құралдары мен авто және мотокөлік құралдарына тіркемелердің жекелеген түрлерінің тізбесіне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 1 наурыздағы № 31 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 2-бабының 1-тармағының 50-тармақшасына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 74 шешімімен бекітілген Жеке пайдалануға арналған көлік құралдары болып табылатын авто және мотокөлік құралдары мен авто және мотокөлік құралдарына тіркемелердің жекелеген түрлері тізбесінің 4-тармағында "ЕАЭО СЭҚ ТН 8704 21 және 8704 31" деген сөздер "арнайы жоғары радиоактивті материалдарды тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдарын қоспағанда, ЕАЭО СЭҚ ТН 8704 21, 8704 31, 8704 41 және 8704 51" деген сөздермен ауыстырылсын.
2.  Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменения в перечень отдельных видов авто- и мототранспортных средств и прицепов к авто- и мототранспортным средствам, являющихся транспортными средствами для личного пользования
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 марта 2022 года № 31
В соответствии с подпунктом 50 пункта 1 статьи 2 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В пункте 4 перечня отдельных видов авто- и мототранспортных средств и прицепов к авто- и мототранспортным средствам, являющихся транспортными средствами для личного пользования, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 июня 2017 г. № 74, слова "8704 21 и 8704 31 ТН ВЭД ЕАЭС" заменить словами "8704 21, 8704 31, 8704 41 и 8704 51 ТН ВЭД ЕАЭС, за исключением моторных транспортных средств, специально предназначенных для перевозки высокорадиоактивных материалов".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович