Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 122 шешімінің 2-тармағына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 1 қарашадағы № 166 шешімі
2014 жылғы 15 тамыздағы Көлік құралы паспортының (көлік құралының шассиі паспортының) және өздігінен жүретін машина және техниканың басқа да түрлері паспортының бірыңғай нысандарын енгізу және электрондық паспорттар жүйелерін ұйымдастыру туралы келісімнің 3-бабының бірінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Көлік құралдарының электронды паспорттары (көлік құралдары шассиінің электронды паспорттары) мен өздігімен жүретін машиналар мен басқа да техникалардың электронды паспорттары жүйесінің жұмыс істеуі тәртібін бекіту туралы" 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 122 шешімінің 2-тармағының "в" тармақшасында "2022 жылғы 1 қарашаға дейін" деген сөздер "Армения Республикасында, Беларусь Республикасында, Қазақстан Республикасында және Қырғыз Республикасында қоса алғанда 2022 жылғы 15 желтоқсанға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ол ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және 2022 жылғы 2 қарашадан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға таралады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменения в пункт 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 сентября 2015 г. № 122
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 ноября 2022 года № 166.
В соответствии с абзацем первым статьи 3 Соглашения о введении единых форм паспорта транспортного средства (паспорта шасси транспортного средства) и паспорта самоходной машины и других видов техники и организации систем электронных паспортов от 15 августа 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В подпункте "в" пункта 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 сентября 2015 г. № 122 "Об утверждении Порядка функционирования систем электронных паспортов транспортных средств (электронных паспортов шасси транспортных средств) и электронных паспортов самоходных машин и других видов техники" слова "до 1 ноября 2022 г. включительно" заменить словами "до 15 декабря 2022 г. включительно в Республике Армения, Республике Беларусь, Республике Казахстан и Кыргызской Республике".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникающие с 2 ноября 2022 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович