Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 17 қазандағы № 29 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 14 өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Беларусь Республикасы мен Ресей Федерациясының экспорттың кедендік рәсімімен орналастырылған тауарлардың жекелеген санаттарына қатысты навигациялық пломбаларды қолдану бойынша эксперимент жүргізу туралы" 2022 жылғы 17 қазандағы № 29 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
өкіміне
"а" тармақшасындағы "6 ай ішінде" деген сөздер "2023 жылдың соңына дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
"в" тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"в) Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесін 2023 жылғы II тоқсандағы эксперименттің барысы туралы хабардар етсін";
мынадай мазмұндағы 11 тармақпен толықтырылсын:
"11.  Ресей Федерациясының Үкіметінен осы өкімді іске асыру шеңберінде қабылданған актілердің қолданылу мерзімін ұзартуды сұрасын.".
2.  Осы өкім ол қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко С.Жұманғарин А.Касымалиев А.Оверчук

О внесении изменений в распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 17 октября 2022 г. № 29
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2023 года № 14.
1. Внести в распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 17 октября 2022 г. № 29 "О проведении Республикой Беларусь и Российской Федерацией эксперимента по применению навигационных пломб в отношении отдельных категорий товаров, помещенных под таможенную процедуру экспорта" следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте "а" слова "в течение 6 месяцев" заменить словами "до конца 2023 года";
подпункт "в" изложить в следующей редакции:
"в) проинформировать Совет Евразийской экономической комиссии о ходе эксперимента во II квартале 2023 г.";
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
"11. Просить Правительство Российской Федерации обеспечить продление срока действия актов, принятых в рамках реализации настоящего распоряжения.".
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
С. Жумангарин
А. Касымалиев
А. Оверчук