2019 жылғы 18 маусымдағы Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының № 101-шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2024 жылғы 26 наурыздағы № 31 шешімі
2021 жылғы 12 қарашадағы Еуразиялық экономикалық комиссиясы кеңесінің № 130-шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағындағы сәйкестікті міндетті бағалауға жататын өнімді Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелу тәртібінде көзделген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелінетін (әкелінген) мұнайға қатысты техникалық реттеу шараларын сақтаудың орындылығы туралы мәселені қарастыра отырып, Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасы шешті:
1. 2019 жылғы 18 маусымдағы Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының № 101 "Кедендік декларацияны беру Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламентінің тасымалдауға және (немесе) пайдалануға дайындалған мұнай қауіпсіздігі туралы талаптарына сәйкестікті бағалау туралы құжатты (сәйкестікті бағалау туралы құжат туралы мәліметтерді) ұсынумен сүйемелденетін өнім тізбесін бекіту туралы" (ЕАЭО TP 045/2017)" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2.  Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссиясы
алқасының төрағасы
Б. Сағынтаев

О признании утратившим силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 июня 2019 г. № 101
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26 марта 2024 года № 31
Рассмотрев вопрос о целесообразности соблюдения мер технического регулирования в отношении нефти, ввозимой (ввезенной) на таможенную территорию Евразийского экономического союза, предусмотренных Порядком ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза продукции, подлежащей обязательной оценке соответствия на таможенной территории Евразийского экономического союза, утвержденным Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 12 ноября 2021 г. № 130, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившим силу Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 июня 2019 г. № 101 "Об утверждении перечня продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия (сведений о документе об оценке соответствия) требованиям технического регламента Евразийского экономического союза "О безопасности нефти, подготовленной к транспортировке и (или) использованию" (TP ЕАЭС 045/2017)".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Сагинтаев