Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 17 қыркүйектегі N 156 Өкімі
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Құқықтық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303  өкіміне  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 44-құжат; N 39, 396-құжат; 2003 ж., N 18, 180-құжат; 2004 ж., N 4, 50-құжат; N 51, 671-құжат; 2005 ж., N 44, 578-құжат; 2006 ж., N 7, 51-құжат; 2007 ж., N 5, 62-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Құқықтық саясат жөніндегі кеңестің дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Баймағанбетов Серік Нұртайұлы - Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Заңнама және сот-құқықтық реформа комитетінің төрағасы,
Бычкова Светлана Федоровна - Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты;
мына жолдар:
"Жолдасбаева              - Қазақстан Республикасы Парламенті
Нұрлығайым Шалданқызы       Сенатының депутаты",
"Жұмабаев                 - Қазақстан Республикасы Парламенті
Ермек Жианшаұлы             Сенатының Заңдар және сот-құқықтық
реформа жөніндегі комитетінің
төрағасы"
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"Жолдасбаева              - Қазақстан Республикасы Парламенті
Нұрлығайым Шалданқызы       Сенатының Экономикалық және өңірлік
саясат комитетінің төрағасы",
"Жұмабаев                 - Қазақстан Республикасы Парламенті
Ермек Жианшаұлы             Сенатының Заңнама және құқықтық
мәселелер комитетінің төрағасы";
аталған Кеңестің құрамынан С.М.Жалыбин, С.В.Киселев, А.А.Матюхин шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 17 сентября 2007 года N 156
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303 "Об образовании Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 44; N 39, ст. 396; 2003 г., N 18, ст. 180; 2004 г., N 4, ст. 50; N 51, ст. 671; 2005 г., N 44, ст. 578; 2006 г., N 7, ст. 51; 2007 г., N 5, ст. 62) следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденный названным распоряжением:
Баймаганбетова          - председателя Комитета по законодательству
Серика Нуртаевича       и судебно-правовой реформе Мажилиса
Парламента Республики Казахстан,
Бычкову                 - депутата Мажилиса Парламента
Светлану Федоровну      Республики Казахстан;
строки:
"Джолдасбаева           - депутат Сената Парламента
Нурлыгаим Чалдановна    Республики Казахстан",
"Жумабаев               - председатель Комитета по
Ермек Жианшинович       законодательству и судебно-правовой
реформе Сената Парламента
Республики Казахстан"
изложить соответственно в следующей редакции:
"Джолдасбаева           - председатель Комитета по
Нурлыгаим Чалдановна    экономической и региональной
политике Сената Парламента
Республики Казахстан",
"Жумабаев               - председатель Комитета по
Ермек Жианшинович       законодательству и правовым
вопросам Сената Парламента
Республики Казахстан";
вывести из состава указанного Совета: Жалыбина С.М., Киселева С.В., Матюхина А.А.
Президент
Республики Казахстан