Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЬI YКІМЕТIНIҢ ҚАУЛЬIСЬI 2000 жылғы 1 ақпан N 143
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мынадай шешiмдерiнiң күшi жойылды
деп танылсын:
1) "Ауыл шаруашылығы министрлiгiнде Мал дәрiгерлiгi комитетiн құру
туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 18 сәуiрдегі N 472
P960472_
қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 сәуiрдегi N 472
қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996
жылғы 2 қазандағы N 1212
P961212_
қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бiрiншi орынбасары
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2000 года N 143
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу следующие решения Правительства Республики Казахстан:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 1996
года N 472
P960472_
"О создании Комитета ветеринарии в Министерстве
сельского хозяйства Республики Казахстан";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1996
года N 1212
P961212_
"О внесении изменения в постановление Правительства
Республики Казахстан от 18 апреля 1996 г. N 472".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)