Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Геология және жер қойнауын қорғау комитетінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 15 ақпан N 245
"Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1693 P991693_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы табиғи ресурстар және
қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Геология және Жер қойнауын қорғау
комитеті жүйесінде аталған Министрліктің аумақтық органдарының штаттық
қызметкерлері лимитінің бекітілген шегінде мемлекеттік мекемелер - жер
қойнауын қорғау мен пайдалану аумақтық басқармалары құрылсын.
2.
3.
Ескерту. 2,3-тармақтар күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2001.02.15.
N 232 қаулысымен.
P010232_
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 12 ақпандағы
N 245 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігі Геология және жер қойнауын қорғау комитетінің
қарауындағы мемлекеттік мекемелер-аумақтық органдардың
Тізбесі
"Шығысқазжерқойнауы" Шығыс Қазақстан жер қойнауын қорғау және
пайдалану аумақтық басқармасы
"Батысқазжерқойнауы" Батыс Қазақстан жер қойнауын қорғау және
пайдалану аумақтық басқармасы
"Солтүстікқазжерқойнауы" Солтүстік Қазақстан жер қойнауын қорғау және
пайдалану аумақтық басқармасы
"Орталыққазжерқойнауы" Орталық Қазақстан жер қойнауын қорғау және
пайдалану аумақтық басқармасы
"Оңтүстікқазжерқойнауы" Оңтүстік Қазақстан жер қойнауын қорғау және
пайдалану аумақтық басқармасы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Отдельные вопросы Комитета геологии и охраны недр Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 245
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1693 P991693_ "Вопросы Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственные учреждения - территориальные управления охраны и использования недр в системе Комитета геологии и охраны недр Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в пределах утвержденного лимита штатной численности территориальных органов названного Министерства согласно приложению.
2. (Пункты 2-3 утратили силу - постановлением Правительства РК от 15
февраля 2001 г. N 232
P010232_
)
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 февраля 2000 года N 245
Перечень
государственных учреждений - региональных органов,
находящихся в ведении Комитета геологии и охраны недр
Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Восточно-Казахстанское территориальное управление охраны и
использования недр "Востказнедра"
Западно-Казахстанское территориальное управление охраны и
использования недр "Запказнедра"
Северо-Казахстанское территориальное управление охраны и
использования недр "Севказнедра"
Центрально-Казахстанское территориальное управление охраны и
использования недр "Центрказнедра"
Южно-Казахстанское территориальное управление охраны и использования
недр "Южказнедра"
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)