Павлодар облысының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 21 наурыз N 429
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Z990357_ Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі он күндік мерзімде заңдармен белгіленген тәртіппен Павлодар облысының әкіміне, Қазақстан Республикасы Жоғарғы сотының 1999 жылғы 26 сәуірдегі N 8-012-4-9 шешіміне сәйкес, "Қазкоммерцбанк" ашық акционерлік қоғамының алдындағы 14 207 497 (он төрт миллион екі жүз жеті мың төрт жүз тоқсан жеті) АҚШ долларына баламды сомадағы кредиторлық берешекті өтеуге, 2000 жылға арналған республикалық бюджетте төмен тұрған бюджеттерді несиелендіруге көзделген, Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резервінен 600 000 000 (алты жүз миллион) теңге сомасында бюджеттік несие берсін.
2.
Ескерту. 2-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2000.12.04. N 1799
қаулысымен. P001799_
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бір апта мерзімде Павлодар облысының әкімімен бірлесіп, Павлодар облысының әкімі "Қазкоммерцбанк" ашық акционерлік қоғамына төленген соманы кейін 2001-2003 жылдардың ішінде республикалық бюджетке өтеуі арқылы "Қазкоммерцбанк" ашық акционерлік қоғамы алдындағы берешектің қалдығын өтеудің тетігін әзірлесін
және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына тиісті ұсыныс енгізсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Д.К. Ахметовке жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О некоторых вопросах Павлодарской области
Постановление Правительства Реcпублики Казахстан от 21 марта 2000 года N 429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в десятидневный срок в установленном законодательством порядке выдать акиму Павлодарской области бюджетный кредит в сумме 600 000 000 (шестьсот миллионов) тенге из специального резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на кредитование нижестоящих бюджетов, для погашения кредиторской задолженности перед открытым акционерным обществом "Казкоммерцбанк" в сумме, эквивалентной 14 207 497 (четырнадцать миллионов двести семь тысяч четыреста девяносто семь) долларам США, в соответствии с решением Верховного Суда Республики Казахстан от 26 апреля 1999 года N 8-012-4-9.
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 4 декабря 2000 г. N 1799 P001799_ )
3. Министерству финансов Республики Казахстан в недельный срок совместно с акимом Павлодарской области разработать механизм погашения остатка задолженности перед открытым акционерным обществом "Казкоммерцбанк" с последующим возмещением в течение 2002-2003 годов акимом Павлодарской области в республиканский бюджет сумм, выплаченных открытому акционерному обществу "Казкоммерцбанк", и внести соответствующие предложения на рассмотрение Правительства Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)