Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 тамыздағы N 1160 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі N 567 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Рспубликасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1519 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.31 № 1519 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Үстем жағдайға ие шаруашылық жүргізуші субъектілер көрсететін қызметтердің жекелеген түрлеріне бағаларды мемлекеттік реттеу жөніндегі жекелеген мәселелер" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 тамыздағы N 1160 P991160_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 41, 358-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) қаулының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұнай өңдеу саласындағы шаруашылық жүргізуші субъектілер көрсететін қызметтердің жекелеген түрлеріне бағаларды мемлекеттік реттеу жөніндегі жекелеген мәселелер";
2) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мұнай өңдеу саласындағы шаруашылық жүргізуші субъектілерге мемлекеттік реттеу шаралары қолданылады деп белгіленсін.".
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 1999 года N 1160
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года N 567. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1519.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2010 № 1519.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 1999 года N 1160 P991160_ "Отдельные вопросы по государственному регулированию цен на отдельные виды услуг, оказываемых хозяйствующими субъектами, занимающими доминирующее положение" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 41, ст. 358) следующие изменения:
1) название постановления изложить в следующей редакции:
"Отдельные вопросы по государственному регулированию цен на отдельные виды услуг, оказываемых хозяйствующими субъектами нефтеперерабатывающей отрасли";
2) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить, что к хозяйствующим субъектам нефтеперерабатывающей отрасли применяются меры государственного регулирования.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан