Негiзгi құрал-жабдықтарды қайта бағалаудың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 мамыр N 799
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңының Z952688_ 9-бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 24 сәуiрдегi Z952235_ заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгi негiзгi
құрал-жабдықтардың құнын арттырудың индекстерiн белгiлейтiн уәкiлеттi
мемлекеттiк орган болып белгiленсiн.
2. Қазақстап Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгi жыл
басындағы жағдай бойынша негiзгi құрал-жабдықтардың құнын арттырудың
индекстерiн бекiтудi мүдделi мемлекеттiк органдармен келісе отырып жүзеге
асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Бағарова Ж.А.

Об отдельных вопросах переоценки основных средств
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2000 года N 799
В соответствии с подпунктом 7) статьи 9 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года Z952688_ "О Правительстве Республики Казахстан" и в целях реализации Закона Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить Агентство Республики Казахстан по статистике
уполномоченным государственным органом, устанавливающим индексы увеличения
стоимости основных средств.
2. Агентству Республики Казахстан по статистике утверждение индексов
увеличения стоимости основных средств по состоянию на начало года
осуществлять по согласованию с заинтересованными государственными органами.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)