Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаржы бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 30 мамыр N 818
"2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 қарашадағы Заңына, "Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің қаражатын пайдаланудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1408 P991408_ қаулысына сәйкес сот шешімдерін орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және сауда министрлігінің "Қаратау жеке әскерилендірілген отряды" қазыналық кәсіпорнының қызметкерлеріне жалақы өндіріп алу туралы Жамбыл облысы Талас аудандық сотының 1999 жылғы 13 қарашадағы шешімін орындау үшін Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігіне Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған
республикалық бюджетте Үкімет пен орталық атқарушы органдардың соттардың
шешімдері бойынша міндеттемелерін өтеуге көзделген резервінен 8 280 290
(сегіз миллион екі жүз сексен мың екі жүз тоқсан) теңге бөлсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Бағарова Ж.А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2000 года N 818
Во исполнение судебных решений в соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 ноября 1999 года Z990473_ "О республиканском бюджете на 2000 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 P991408_ "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан для исполнения решений Таласского районного суда Жамбылской области о взыскании заработной платы работникам казенного предприятия "Каратауский отдельный военизированный отряд" Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан от 13 октября 1999 года 8 280 290 (восемь миллионов двести восемьдесят тысяч двести девяносто) тенге из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на погашение обязательств Правительства и центральных исполнительных
органов по решениям судов.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)