Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 6 маусым N 855
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 6 маусымдағы
N 855 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақ ССР-інің мемлекеттік басқару органдары аппараты қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді жетілдіру туралы" Қазақ ССР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 31 шілдедегі N 460 қаулысы.
2. "Қазақ ССР Юстиция министрлігінде Қазақ ССР-інің территориясындағы қоғамдық бірлестіктер мен діни ұйымдардың жарғыларын тіркеу жөнінде арнайы қызмет құру туралы" Қазақ ССР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 5 қыркүйектегі N 511 қаулысының 3-тармағының екінші абзацы (Қаз. ССР ҚЖ, 1991 ж., N 21, 148-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік басқару органдары аппараты қызметкерлеріне еңбекақы төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 8 қаңтардағы N 13 қаулысы P920013_ (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 1, 12-құжат).
4. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1992 жылғы 25 наурыздағы N 64 өкімі.
5. "Мемлекеттік қызметке қабылдаудың үлгі контрактісін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 21 мамырдағы N 622 P960622_ қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік қызметтерді реформалау жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 3 маусымдағы N 686 қаулысы P960686_ (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 35, 333-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 3 маусымдағы N 686 қаулысына өзгертулер енгізу туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 26 тамыздағы N 1051 қаулысы P961051_ (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 26, 216-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 3 маусымдағы N 686
қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1996 жылғы 2 желтоқсандағы N 1465 қаулысы
P961465_
(Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 49, 475-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 3 маусымдағы N 686
қаулысына өзгерту енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997
жылғы 6 ақпандағы N 161
P970161_
қаулысы.
Оқығандар:
Бағарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2000 года N 855
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
Правительства Республики Казахстан
от 6 июня 2000 года N 855
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 31 июля 1991 года N 460 P910460_ "О совершенствовании оплаты труда работников аппарата органов государственного управления Казахской ССР".
2. Абзац второй пункта 3 постановления Кабинета Министров Казахской ССР от 5 сентября 1991 года N 511 P910511_ "О создании специальной службы в Министерстве юстиции Казахской ССР по регистрации уставов общественных объединений и религиозных организаций, действующих на территории Казахской ССР" (СП Каз.ССР, 1991 г., N 21, ст.148).
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 января 1992 года N 13 P920013_ "Об оплате труда работников Аппарата органов государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 1, ст.12).
4. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 марта 1992 года N 64 R920064_ .
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 1996 года N 622 P960622_ "Об утверждении Типового контракта приема на государственную службу".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 1996 года N 686 P960686_ "О комиссии при Правительстве Республики Казахстан по реформированию государственных служб" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 333).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1996 года N 1051 P961051_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 1996 года N 686" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 26, ст. 216).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1996 года N 1465 P961465_"О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 1996 года N 686" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 49, ст. 475).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1997 года N 161 P970161_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 1996 года N 686 P960686_".