Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 13 маусым N 886
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872
P991872_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 530-құжат) мынадай өзгерістер мен
толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
"Барлығы" деген жолда:
4-бағандағы "3681381" деген сан "3711381" деген санмен ауыстырылсын;
6-бағандағы "3695329" деген сан "3665329" деген санмен ауыстырылсын;
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
4-баған "30000" деген санмен толықтырылсын;
6-бағандағы "30000" деген сан алынып тасталсын;
9 "Денсаулық сақтау саласындағы басқа да қызмет көрсетулер" ішкі
функциясында:
612 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі
агенттігі" әкімшісінде:
31 "Медициналық жабдықтар мен санитарлық көлікті орталықтандырылған
түрде сатып алу" бағдарламасында:
4-баған "30000" деген санмен толықтырылсын;
6-бағандағы "30000" деген сан алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Орынбекова Д.Қ.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2000 года N 886
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан
от 7 декабря 1999 года N 1872
P991872_
"О реализации Закона Республики
Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год" (САПП Республики
Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 530) следующие изменения и дополнения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в строке "Всего":
в графе 4 цифру "3 681 381" заменить цифрой "3 711 381";
в графе 6 цифру "3 695 329" заменить цифрой "3 665 329";
в функциональной группе 5 "Здравоохранение":
графу 4 дополнить цифрой "30 000";
в графе 6 цифру "30 000" исключить;
в подфункции 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
в учреждении 612 "Агентство Республики Казахстан по делам
здравоохранения":
в программе 31 "Централизованный закуп медицинского оборудования и
санитарного транспорта":
графу 4 дополнить цифрой "30 000";
в графе 6 цифру "30 000" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)