Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 8 шілде N 1035
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының Z990357_ 24-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетi мен оның қарауындағы жекелеген ұйымдардың мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 10 ақпандағы N 198 P000198_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 P991872_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV. "Шығыстар" бөлiмiндегi:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобының 4 "Балық шаруашылығы" iшкi функциясы 218 "Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" әкiмшiсiнiң 50 "Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу" бағдарламасы бойынша:
30 "Зайсан-Ертiс балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу су айдыны басқармасы 6800" және 31 "Iле-Балқаш балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу су айдыны басқармасы 7951" кiшi бағдарламалары мынадай редакцияда жазылсын: "30 Биоресурстарды қорғау жөнiндегi Балқаш аймақтық мекемесi 14751";
32 кiшi бағдарламасында "Орал-Каспий балық қорларын қорғау және оларды ұтымды пайдалану жөнiндегi облысаралық су айдыны басқармасы 35234" деген сөздер "Биоресурстарды қорғау жөнiндегi Солтүстiк Каспий аймақтық мекемесi 35234" деген сөздермен ауыстырылсын.
2) көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
IV. "Шығыстар" бөлiмiндегi:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобының 4 "Балық шаруашылығы" iшкi функциясы 218 "Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" әкiмшiсiнiң 50 "Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу" бағдарламасы бойынша:
30 "Зайсан-Ертiс балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу су айдыны басқармасы Ұстау" және 31 "Iле-Балқаш балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу су айдыны басқармасы Ұстау" кiшi бағдарламалары мынадай редакцияда жазылсын: "30 Биоресурстарды қорғау жөнiндегi Балқаш аймақтық мекемесi Ұстау";
32 кiшi бағдарламасында "Орал-Каспий балық қорларын қорғау және
оларды ұтымды пайдалану жөнiндегi облысаралық су айдыны басқармасы Ұстау"
деген сөздер "Биоресурстарды қорғау жөнiндегi Солтүстiк Каспий аймақтық
мекемесi Ұстау" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2000 года N 1035
В соответствии с пунктом 4 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 198 P000198_ "Вопросы Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан и отдельных организаций, находящихся в его ведении" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872 P991872_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год" следующие изменения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV. "Расходы":
по программе 50 "Охрана рыбных запасов и регулирование рыболовства" государственного учреждения 218 "Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан" подфункции 4 "Рыбное хозяйство" функциональной группы 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
подпрограммы 30 "Зайсан-Иртышское бассейновое управление по охране рыбных запасов и регулированию рыболовства 6800" и 31 "Иле-Балхашское бассейновое управление по охране рыбных запасов и регулированию рыболовства 7951" изложить в следующей редакции: "30 Балхашское региональное учреждение по охране биоресурсов 14751";
в подпрограмме 32 слова "Урало-Каспийское межобластное бассейновое управление по охране рыбных запасов и их рациональному использованию 35234" заменить словами "Северо-Каспийское региональное учреждение по охране биоресурсов 35234";
2) в приложении 3 к указанному постановлению:
в разделе IV. "Расходы":
по программе 50 "Охрана рыбных запасов и регулирование рыболовства" государственного учреждения 218 "Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан" подфункции 4 "Рыбное хозяйство" функциональной группы 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
подпрограммы 30 "Зайсан-Иртышское бассейновое управление по охране рыбных запасов и регулированию рыболовства Содержание" и 31 "Иле-Балхашское бассейновое управление по охране рыбных запасов и регулированию рыболовства Содержание" изложить в следующей редакции: "30 Балхашское региональное учреждение по охране биоресурсов Содержание";
в подпрограмме 32 слова "Урало-Каспийское межобластное бассейновое управление по охране рыбных запасов и их рациональному использованию Содержание" заменить словами "Северо-Каспийское региональное учреждение по охране биоресурсов Содержание".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)