Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 12 маусымдағы N 882 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 1 қараша N 1653
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Қырғыз Республикасының Үкiметi арасындағы 2000 жылы Нарын-Сырдария су қоймалары сарқырамаларының су-энергетика ресурстарын пайдалану туралы келiсiмдi iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 маусымдағы N 882 P000882_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1 -тармақтағы:
"Ертiс-Қарағанды каналын пайдалану жөнiндегi" деген сөздер "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны" деген сөздермен ауыстырылсын;
"ЕҚКПЖ" РМК" деген сөздер "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" РМК" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақ мынадай абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан темiр жолы" РМК" көмiр жеткiзу үшiн жылжымалы темiр жол
составын iркiлiссiз берiп тұруды қамтамасыз етсiн";
4-тармақтың бесiншi жолындағы "2000 жылғы 1 маусым - 31 қазан
кезеңiне" деген сөздер "2000 жылғы 1 маусым - 31 желтоқсан кезеңiне" деген
сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ мынадай абзацпен толықтырылсын:
"Қарағанды облысының әкімі "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" РМК-на
көмiр жіберу жөнінде нақты көмек көрсетсiн".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2000 года N 882
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2000 года N 1653
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2000 года N 882 P000882_ "О мерах по реализации соглашения от 23 мая 2000 года между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики об использовании водно-энергетических ресурсов Нарын-Сырдарьинского каскада водохранилищ в 2000 году" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
слова "по эксплуатации канала "Иртыш-Караганда" заменить словами
"Республиканское государственное предприятие "Канал имени Каныша Сатпаева";
слова "РГП "ПЭКИК" заменить словами "РГП "Канал имени К.Сатпаева";
пункт 3 дополнить абзацем:
"РГП "Казахстан темiр жолы" обеспечить бесперебойную подачу
подвижного состава для доставки угля";
строку пятую пункта 4 "на период с 1 июня по 31 октября 2000 года"
изложить в следующей редакции: "на период с 1 июня по 31 декабря 2000
года";
пункт 6 дополнить абзацем:
"Акиму Карагандинской области оказать практическую помощь РГП "Канал
имени Каныша Сатпаева" по отгрузке угля".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)