Қытай Халықаралық Республикасынан Қырғыз Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы натрий цианидінің транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 13 ақпан N 225
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы N 9-1 Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiм транзитiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қытай Халық Республикасынан Қырғыз Республикасына 1999 жылғы 6 желтоқсандағы шарт және 2000 жылғы 16 қазандағы N 25600 сатып алу тапсырмасы бойынша "Кумтор Оперейтинг Компани" компаниясы (Қырғыз Республикасы) үшiн "СНИЕК Ксиньянг Корпорейшин" компаниясы (Қытай Халық Республикасы) беретiн натрий цианидiнiң N 1 қосымшада көрсетiлген мөлшерде және бағыт бойынша Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi қолданылып жүрген Халықаралық темiржол жүк қатынасы туралы келiсiмге және басқа да нормативтiк құқықтық кесiмдерге сәйкес қауiпсiздiктің ерекше шараларын сақтай отырып, 2-қосымшаға сай жүк жөнелтудің кестесіне сәйкес Қазақстан Республикасының аумағы арқылы жүктің темiр жол көлiгiмен тасымалдануын қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының аумағы
арқылы натрий цианидінің транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі осы
қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметінің
2001 жылғы 13 ақпандағы
N 225 қаулысына
қосымша
1999 жылғы 6 желтоқсандағы шарт және 2000 жылғы 16 қазандағы
N 25600 сатып алу тапсырмасы бойынша "Кумтор Оперейтинг Компани"
компаниясы (Қырғыз Республикасы) үшiн "СНИЕК Ксиньянг Корпорейшин"
компаниясы (Қытай Халық Республикасы) беретiн өнімдердің
Өзіндік ерекшелігі
---------------------------------------------------------------------------
Р/с!   Тауардың       !  Өлшем  ! Саны ! Бір тоннасы!  Жалпы құны АҚШ
N !   толық атауы    ! бірлігі !      ! үшін бағасы!    долларымен
!                  !         !      !    АҚШ     !
!                  !         !      ! долларымен !
---------------------------------------------------------------------------
1 !         2        !    3    !   4  !      5     !          6
---------------------------------------------------------------------------

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан цианида натрия из Китайской Народной Республики в Кыргызскую Республику
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2001 года N 225
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 9-1 Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан цианида натрия из Китайской Народной Республики в Кыргызскую Республику, поставляемого компанией "СНИЕК Ксинъянг Корпорейшин" (Китайская Народная Республика) для компании "Кумтор Оперейтинг Компани" (Кыргызская Республика) по договору от 6 декабря 1999 года и закупочному поручению от 16 октября 2000 года N 25600, в количестве и по маршруту, указанным в приложении 1.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить перевозку груза железнодорожным транспортом по территории Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с действующим Соглашением о международном железнодорожном грузовом сообщении и другими нормативными правовыми актами в соответствии с графиком отгрузки согласно приложению 2.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом цианида натрия через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации данного постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 февраля 2001 года N 225
Спецификация
продукции, поставляемой компанией "СНИЕК Ксиньянг
Корпорейшин" (Китайская Народная Республика) для
компании "Кумтор Оперейтинг Компани" (Кыргызская
Республика) по договору от 6 декабря 1999 года
и закупочному поручению от 16 октября 2000 года
N№25600
---------------------------------------------------------------------------
N  !  Полное        !Единица   !Коли-  !Цена в   !Общая
п/п!наименование    !измерения !чество !долларах !стоимость
!продукции       !          !       !США за   !в долларах
!                !          !       !тонну    !США
---------------------------------------------------------------------------
1 !       2        !     3    !   4   !    5    !    6
---------------------------------------------------------------------------

1  Натрий цианиді     тонна      3600      1638            5896800
---------------------------------------------------------------------------
СЭҚ ТН коды - 283711000.
Орын ауыстыру бағыты: Алашанкоу - Достық - Алматы - Луговая - Бiшкек
- Балықшы.
Шекарадан өту станциялары: Достық - Луговая
Қазақстан Республикасы Yкiметінің
2001 жылғы 13 ақпандағы
N 225 қаулысына
2-қосымша
1999 жылғы 6 желтоқсандағы шарт және 2000 жылғы 16 қазандағы
N 25600 сатып алу тапсырмасы бойынша "СНИЕК Ксиньянг Корпорейшин"
компаниясының (Қытай Халық Республикасы) "Кумтор Оперейтинг Компани"
компаниясына арналған (Қырғыз Республикасы) өнімін жөнелту кестесі
- 2001 ж. ақпан        - 40 контейнер х 20 тонна = 800 тонна
- 2001 ж. мамыр        - 40 контейнер х 20 тонна = 800 тонна
- 2001 ж. тамыз        - 40 контейнер х 20 тонна = 800 тонна
- 2001 ж. қараша       - 40 контейнер х 20 тонна = 800 тонна
- 2001 ж. желтоқсан    - 20 контейнер х 20 тонна = 400 тонна
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

1 !Цианид натрия   ! тонн     ! 3600  !  1638   !   5896800
--------------------------------------------------------------------------
Код ТН ВЭД-283711000.
Маршрут перемещения: Алашанкоу - Дружба - Алматы - Луговая - Бишкек -
Балыкчи.
Станции пограничного перехода: Дружба – Луговая
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 февраля 2001 года N№225
График
отгрузки продукции компанией "СНИЕК Ксиньянг
Корпорейшин" (Китайская Народная Республика)
для компании "Кумтор Оперейтинг Компани"
(Кыргызская Республика) по договору от 6 декабря
1999 года и закупочному поручению от 16 октября 2000
года N 25600
- Февраль 2001 г. - 40 контейнеров х 20 тонн = 800 тонн
- Май 2001 г. - 40 контейнеров х 20 тонн = 800 тонн
- Август 2001 г. - 40 контейнеров х 20 тонн = 800 тонн
- Ноябрь 2001 г. - 40 контейнеров х 20 тонн = 800 тонн
- Декабрь 2001 г. - 20 контейнеров х 20 тонн = 400 тонн
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)