|  104   |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі    |     276
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру |     276
|        |және қайта даярлау                                    |
|      30|Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кәсіби          |     276
|        |біліктілігін арттыру                                  |
|  201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі      |   21700
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру |   21700
|        |және қайта даярлау                                    |
|      30|Кәсіби даярлау училищесі                              |   21700
|  204   |Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі    |   29410
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру |   29410
|        |және қайта даярлау                                    |
|      30|Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кәсіби          |   29410
|        |біліктілігін арттыру және кадрларды қайта даярлау     |
|  212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|     414
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру |     414
|        |және қайта даярлау                                    |
|       6|Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін        |     414
|        |көтеру және қайта даярлау                             |
|  213   |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты          |    1883
|        |әлеуметтік қорғау министрлігі                         |
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру |    1883
|        |және қайта даярлау                                    |
|       5|Мемлекеттік қызметкерлердің кәсіби біліктілігін       |    1883
|        |арттыру                                               |
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар  |   22802
|        |министрлігі                                           |
|    45  |Азаматтық авиация мамандарының біліктілігін арттыру   |   22802
|        |және қайта даярлау                                    |
|  218   |Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және       |     380
|        |қоршаған ортаны қорғау министрлігі                    |
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру |     380
|        |және қайта даярлау                                    |
|       6|Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін        |     380
|        |көтеру және қайта даярлау                             |
|  219   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі    2700
|    10  |Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру |    2700
|        |және қайта даярлау                                    |
|      30|Мемлекеттік кіріс министрлігі органдарының кәсіби     |    2700
|        |біліктілігін арттыру және кадрларды қайта даярлау     |

104          Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан      276
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                                276
30   Повышение квалификации для выполнения государственных
функций                                               276
201          Министерство внутренних дел Республики Казахстан   21 700
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                             21 700
30   Училище профессиональной подготовки                21 700
204          Министерство иностранных дел Республики Казахстан  29 410
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                             29 410
30   Повышение квалификации и переподготовка кадров для
выполнения государственных функций                 29 410
212          Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                             414
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                                414
6    Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений                            414
213          Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                                1 883
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                              1 883
5    Повышение квалификации государственных служащих     1 883
215          Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан                                          22 802
45       Повышение квалификации и переподготовка специалистов
гражданской авиации                                22 802
218          Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан                 380
10      Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                                380
6    Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений                            380
219          Министерство государственных доходов Республики
Казахстан                                           2 700
10      Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне                              2 700
30   Повышение квалификации и переподготовка кадров
органов Министерства государственных доходов        2 700

| 1      |Отын және энергетика                                  |27 500
|   231  |Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық  |
|        |ресурстар министрлігі                                 |27 500
|    30  |Энергетика және мұнай өндіру саласындағы қолданбалы   |
|        |ғылыми зерттеулер                                     |27 500
|      30|Электр және жылу энергияларын өндіру, беру және бөлу  |
|        |жөніндегі қондырғыларды пайдаланудың сенімділігі      |
|        |мен қауіпсіздігі жөніндегі аварияға қарсы пайдалану   |
|        |және әдістемелік нұсқаулар шығару                     | 5 000
|      31|2010 жылға дейінгі кезеңге арналған отын-энергетикалық|
|        |балансын әзірлеу                                      | 7 000
|      33|Электр энергетикасы саласындағы нормативтік-техникалық|
|        |құжаттаманы қайта қарау және әзірлеу                  | 10 000
|      34|Мұнай шығару саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер | 5 500
|2       |Жер қойнауын пайдалану                                | 767 676
|   231  |Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық  |
|        |ресурстар министрлігі                                 | 767 676
|    42  |Жер қойнауын пайдалану саласындағы лицензиялық және   |
|        |келісім-шарттық ережелердің орындалу мониторингінің   |
|        |ақпараттық-коммуникациялық жүйесі                     | 580
|    43  |Инвестициялық бағдарламалар конкурсын өткізу          | 2720
|    45  |Геологиялық ақпараттарды қалыптастыру                 | 69 876
|      30|Республикалық геологиялық ақпарат орталығы            | 69 876
|    46  |Мемлекеттік геологиялық зерделеу                      | 360 500
|      30|Аймақтық және геологиялық түсіру жұмыстары            | 288 500
|      32|Жер қойнауын пайдалану геологиясы саласындағы қолдан. |
|        |балы ғылыми зерттеулер                                | 72 000
|    47  |Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдалану мониторингі    | 294 000
|      30|Минералдық шикізат базасы мен жер қойнауын пайдалану  |
|        |мониторингі                                           |40 000
|      31|Жер асты суларының және қауіпті экзогендік процестер. |
|        |дің мониторингін жүргізу                              | 204 000
|      32|Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар          |
|        |туралы ақпараттық базаны жасау және автоматтандыру    | 50 000
|    65  |Астана қаласын сумен жабдықтаудың қосымша көздерін    | 40 000
|        |іздестіру жөніндегі іздестіру-барлау жұмыстары        |
|9       |Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану    |
|        |саласындағы өзге де қызметтер                         |1 826 772
|   231  |Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық  |1 826 772
|        |ресурстар министрлігі                                 |
|    1   |Әкімшілік шығыстар                                    | 285142
|       1|Орталық органның аппараты                             | 180745
|       2|Аумақтық органдардың аппараттары                      | 98685
|      30|"Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнайы өкілдіктің        |5 712
|        |аппараты                                              |

1              Топливо и энергетика                                27 500
231          Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан                                27 500
30       Прикладные научные исследования в области
энергетики и нефтедобычи                            27 500
30   Выпуск противоаварийных, эксплуатационных и
методических указаний по вопросам надежности
и безопасности эксплуатации установок по
производству, передаче и распределению
электрической и тепловой энергии                     5 000
31   Разработка топливно-энергетического баланса
на период до 2010 года                               7 000
33   Пересмотр и разработка нормативно-технической
документации в области электроэнергетики            10 000
34   Прикладные научные исследования в области
нефтедобычи                                          5 500
2             Недропользование                                   767 676
231          Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан                      767 676
42      Информационно-коммуникационная система
мониторинга исполнения лицензионных и
контрактных условий в сфере недропользования           580
43      Проведение конкурсов инвестиционных программ         2 720
45      Формирование геологической информации               69 876
30   Республиканский центр геологической
информации                                          69 876
46      Государственное геологическое изучение             360 500
30   Региональные и геологосъемочные работы             288 500
32   Прикладные научные исследования в области
геологии использования недр                         72 000
47      Мониторинг недр и недропользования                 294 000
30   Мониторинг минерально-сырьевой базы
и недропользования                                  40 000
31   Ведение мониторинга подземных вод и опасных
экзогенных процессов                               264 000
32   Создание и автоматизация информационной базы
о недрах и недропользователях                       50 000
65      Поисково-разведочные работы по изысканию
дополнительных источников водообеспечения
г. Астаны                                           40 000
9             Прочие услуги в области топливно-энергетического
комплекса и недропользования                     1 826 772
231          Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан                    1 826 772
1       Административные расходы                           285 142
1    Аппарат центрального органа                        180 745
2    Аппараты территориальных органов                    98 585
30    Аппарат специального представительства на
космодроме "Байконур"                                5 712