Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 сәуірдегі N 560 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 4 мамыр N 603
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 14 сәуірдегі N 585 U010585_ Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 сәуірдегі N 560 P010560_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Алматы облысының әкімшілік орталығын
көшіруге байланысты мәселелерді шешу жөніндегі комиссияның құрамына:
"Досаев Ерболат Асқарбекұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы
вице-министрі, төраға" деген жолдағы ", төраға" деген сөз алынып тасталсын;
көрсетілген Комиссия құрамына Ахметов Даниал Кенжетайұлы - Қазақстан
Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға болып
енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2001 года N 560
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2001 года N 603
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2001 года N 560 P010560_ "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года N 585" следующие изменения:
в состав Комиссии по решению вопросов, связанных с переносом административного центра Алматинской области, утвержденным указанным постановлением:
в строке "Досаев Ерболат Аскарбекович - вице-Министр финансов
Республики Казахстан, председатель" слово ", председатель" исключить;
ввести в указанный состав Комиссии Ахметова Даниала Кенжетаевича -
Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан, председателем.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)