2001 жылғы 4 сәуiрде Вильнюс қаласында (Литва Республикасы) Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық қазақстан-литва комиссиясының екінші мәжілісі барысында қол жеткiзілген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 маусым N 839
2001 жылғы 4 сәуiрде Вильнюс қаласында Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегі үкiметаралық қазақстан-литва комиссиясының екiншi мәжiлiсi барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру және қазақстан-литва ынтымақтастығын одан әрi дамытуды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған 2001 жылғы 4 сәуiрде Вильнюс қаласында Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық қазақстан-литва комиссиясының екiншi мәжiлiсi барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары, өзге де мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша) және мүдделi ұйымдары (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген іс-шараларды iске асыру жөнінде нақты шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі жарты жылда кемiнде бiр рет Қазақстан Республикасының Yкiметiн Жоспардың орындалу барысы туралы хабардар етсiн.<*>
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.09.06. N 936   қаулысымен
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 19 маусымдағы
N 839 қаулысымен
бекітілген
2001 жылғы 4 сәуiрде Вильнюс қаласында (Литва Республикасы)  Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық
қазақстан-литва комиссиясының екiншi мәжiлiсi барысында
қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды
iске асыру жөнiндегi іс-шаралар
Жоспары
Ескерту. Жоспарға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.09.06. N 936   қаулысымен .
--------------------------------------------------------------------
Р/с!      Іс-шара            ! Орындалу !  Орындалуына жауаптылар
N !                         ! мерзімі  !
--------------------------------------------------------------------
1 !                2               !     3    !             4
--------------------------------------------------------------------
1   Шарттық-құқықтық негiздi
жетiлдiру:
Мынадай құжаттардың жобаларын
қол қоюға дайындау:
1) Шағын және орта бизнес         2001 жылғы Қазақстан Республикасының
саласындағы ынтымақтастық туралы  IV тоқсан  Табиғи монополияларды
Қазақстан Республикасының                    реттеу, бәсекелестікті
Yкiметi мен Литва Республикасының            қорғау және шағын бизнесті
Үкiметi арасындағы хаттама                   қолдау жөніндегі агенттігі

Об утверждении Плана мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе второго заседания Межправительственной казахстанско- литовской комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству 4 апреля 2001 года в городе Вильнюсе (Литовская Республика)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 839
В целях реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе второго заседания Межправительственной казахстанско-литовской комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству 4 апреля 2001 года в городе Вильнюсе, и обеспечения дальнейшего развития казахстанско-литовского сотрудничества Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе второго заседания Межправительственной казахстанско-литовской комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству 4 апреля 2001 года в городе Вильнюсе (далее - План).
2. Центральным и местным исполнительным органам, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) и заинтересованным организациям (по согласованию) принять конкретные меры по реализации мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан не реже одного раза в полугодие информировать Правительство Республики Казахстан о ходе выполнения Плана. <*>
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 6 сентября 2004 г. N 936 .
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 июня 2001 года N 839
План
мероприятий по реализации соглашений и договоренностей,
достигнутых в ходе второго заседания Межправительственной
казахстанско-литовской комиссии по торгово-экономическому
сотрудничеству 4 апреля 2001 года в городе Вильнюсе
(Литовская Республика) <*>
Сноска. В План внесены изменения - постановлением Правительства РК от 6 сентября 2004 г. N 936 .
----------------------------------------------------------------------
N      Мероприятие       Срок
п/п                      исполнения        Ответственные за исполнение
----------------------------------------------------------------------
1          2                3                          4
----------------------------------------------------------------------
1 Расширение договорно-
правовой базы:
Подготовка к подписанию
проектов следующих
документов:
1) Протокола между          IV квартал    Агентство Республики
Правительством Республики   2001 года     Казахстан по регулированию
Казахстан и Правительством                естественных монополий,
Литовской Республики о                    защите конкуренции и
сотрудничестве в области                  поддержке малого бизнеса
малого и среднего бизнеса

2) Қазақстан Республикасы мен        -//-    Қазақстан Республикасының
Литва Республикасының арасындағы             Энергетика және
мұнай мен газ өнеркәсiбiндегi                минералдық ресурстар
ынтымақтастық туралы меморандум              министрлігі, "Мұнай мен
Газ Көлігі" Ұлттық
компаниясы" ЖАҚ
(келісім бойынша)
2   Ақпараттық және консультациялық   Тұрақты
ынтымақтастықты, тәжiрибе         негізде
алмасуды дамыту:
1) Қазақстан Республикасының                 Қазақстан Республикасының
Дүниежүзiлiк Сауда Ұйымына кiру              Индустрия және сауда
мәселелерi бойынша;                          министрлігі
2) стандарттау, метрология және              Қазақстан Республикасы
сертификаттау саласында;                     Индустрия және сауда
министрлігінің
Стандарттау, метрология
және сертификаттау
жөніндегі комитеті,
3) салық және кеден заңнамасы                Қазақстан Республикасының
мәселелерi бойынша                           Қаржы министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігi,
Қазақстан Республикасының
Экономикалық және сыбайлас
жемқорлық қылмысқа қарсы
күрес жөнiндегi агенттігi
(қаржы полициясы)
3   Екi жақты сауда-экономикалық     Тұрақты     Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық көрмелерiн,        негізде     Индустрия және сауда
жәрмеңкелерiн, миссияларын                   министрлігі, Қазақстан
және басқа да нысандарын өткiзу              Республикасының Табиғи
жөнiндегi жұмысты жалғастыру.                монополияларды реттеу
"Қазақстан-литва ынтымақтастығы              және бәсекелестікті қорғау
көшбасшысы" жүлдесiн тағайындау              жөніндегі агенттігі,
мүмкiндiгiн қарау                            Астана қаласының әкімі,
Алматы қаласының әкімі,
Қазақстан Республикасы
Сауда-өнеркәсіп
палаталарының одағы
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
4   Көлiк саласындағы                2001 жыл    Қазақстан Республикасының
ынтымақтастықты жандандыру:       ішінде     Көлік және коммуникациялар
министрлігі, "Қазақстан
1) Клайпеда портында                         темір жолы" РМК (келісім
бiрлескен тиеу-түсiру және                   бойынша), "Ақтау теңіз
көлiк-экспедициялық                          сауда порты" РМК (келісім
кәсiпорындар құру туралы                     бойынша), Қазақстан
мәселенi пысықтау;                           Республикасының Сыртқы

2) Меморандума о                          Министерство энергетики и
сотрудничестве в нефтяной                 минеральных ресурсов
и газовой промышленности        -//-      Республики Казахстан,
между Республикой                         ЗАО "Национальная компания
Казахстан и Литовской                     "Транспорт Нефти и Газа"
Республикой                               (по согласованию)
2 Развивать информационное    На
и консультационное          постоянной
сотрудничество, обмен       основе
опытом:
1) по вопросам вступления                 Министерство индустрии и
Республики Казахстан во                   торговли Республики
Всемирную Торговую                        Казахстан
Организацию;
2) в области                              Комитет по стандартизации,
стандартизации,                           метрологии и сертификации
метрологии и сертификации;                Министерства индустрии и
торговли Республики
Казахстан
3) по вопросам налогового                 Министерство финансов
и таможенного законо-                     Республики Казахстан,
дательства                                Агентство таможенного
контроля Республики
Казахстан, Агентство
Республики Казахстан по
борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
3 Продолжить работу            На            Министерство индустрии и
по проведению выставок,      постоянной    торговли Республики
ярмарок, миссий и других     основе        Казахстан, Агентство
форм двустороннего                         Республики Казахстан по
торгово-экономического                     регулированию естественных
сотрудничества.                            монополий и защите
Рассмотреть возможность                    конкуренции, аким
учреждения приза "Лидер                    города Астаны, аким города
казахстанско-литовского                    Алматы, Союз торгово-
сотрудничества"                            промышленных палат
Республики Казахстан (по
согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
4 Активизировать               В течение     Министерство транспорта и
сотрудничество в области     2001 года     коммуникаций Республики
транспорта:                                Казахстан, РГП "Казакстан
1) проработать вопрос о                    темiр жолы" (по согласо-
создании в Клайпедском                     ванию),
порту совместных погрузо-                  РГП "Актауский морской
разгрузочных и                             торговый порт" (по
транспортно-экспедицион-                   согласованию),
ных предприятий;                           Министерство иностранных

2) бiрлескен жұмысты                         істер министрлігі
жалғастыру мақсатында
Клайпеда теңіз портының
қатысуымен екi ел темiр жол
әкiмшiлiктерi арасында
екi жақты жұмыс тобын құру
жөнiнде жұмыс жүргiзу:
- Литва Республикасының
порттық құрылымдарын
пайдалана отырып,
қазақстандық экспорттық-
импорттық жүктерді
тасымалдаудың бәсекелес
қабiлеттi жағдайларын
қалыптастыру жөнінде,
- қазақстан жүктерiн еуропа
елдерiне және кейiн қарай
Клайпеда халықаралық паром
өткелi арқылы пароммен артық
салмақсыз темiр жол
вагондарымен тасымалдау
көлемдерiн өсiру, еуропа
елдерiне, басқа елдерге және
кейiн қарай олардан қазақстан
жүктерi бар контейнерлердiң
транзитi үшiн Клайпеда
контейнер терминалын
пайдалану мүмкіндіктерiн
қарау жөнінде;
3) Қазақстан Республикасының
аумағында бiрлескен жол -
құрылыс кәсiпорындарын құру
мүмкiндiгiн қарау;
4) Клайпеда портын пайдалана
отырып Трансазия темiр жолы
магистралының Солтүстiк дәлiзi
бағытының құрамына қосу
туралы мәселенi пысықтау;
5) екi ел арасында әуе
қатынасын жаңғырту жөнiндегi
жұмысты жандандыру;
6) бiрлескен автокөлiк
компанияларын құруға жәрдем
көрсету;
Автомобиль көлiгi жөнiндегi
аралас екi жақты комиссия
шеңберiнде екi ел арасындағы
халықаралық тасымалдар
бойынша рұқсатқа квотаны
өсіру мүмкіндігін қарау;
7) транссiбiр тасымалдары         Тұрақты                   -//-
бойынша Үйлестiру Комитетiндегi   негізде
бiрлескен қызметтi үйлестiру
жөнiнде жұмыс жүргізу;
5   Мұнайгаз секторы саласындағы
ынтымақтастықты дамытуды
жалғастыру:
1) транзиттiк квоталар және       2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
тарифтер мәселелерiн келiсу       IV тоқсан   Энергетика және
жөнiнде Қазақстан Республикасы,               минералдық ресурстар
Ресей Федерациясы және Литва                  министрлігі, "Мұнай мен
Республикасы арасында үш жақты                Газ Көлігі" Ұлттық
келiссөздер жүргiзу;                          компаниясы" ЖАҚ (келісім
бойынша), Қазақстан
Республикасының Сыртқы
істер министрлігі
2) табиғи және сығымдалған
газ беру жөнiнде Қазақстан мен
Литва компаниялары арасындағы
ынтымақтастықты дамытуға жәрдем
көрсету;                          2001 жыл             -//-
3) Клайпеда теңiз портында        ішінде
сығымдалған газды қайта тиеу
жөнiндегi терминалдың бiрлескен
құрылысына қатысу мүмкiндiгiн
қарау
6   Туризм саласындағы                Тұрақты     Қазақстан Республикасының
ынтымақтастықты жалғастыру:       негізде     Туризм және спорт
1) Қазақстан Республикасында                  жөніндегі агенттігі
және Литва Республикасында
туристiк ақпараттық өкiлдiктер
ашу жөнiнде тәжiрибе алмасу
мәселесiн пысықтау;

2) провести работу по                      дел Республики
созданию двусторонней                      Казахстан
рабочей группы между
железнодорожными
администрациями двух
стран с участием
Клайпедского морского
порта в целях
продолжения совместной
работы:
- по формированию
конкурентоспособных
условий транспортировки
казахстанских экспортно-
импортных грузов с
использованием портовых
структур Литовской
Республики,
- по рассмотрению
возможности увеличения
объемов перевозок
казахстанских грузов в
железнодорожных вагонах
без перегрузки паромами
через Клайпедскую
международную паромную
переправу в европейские
страны и обратно,
использования
Клайпедского контейнерного
терминала для транзита
контейнеров с
казахстанскими грузами в
европейские страны,
другие страны и обратно;
3) рассмотреть возможность
создания на территории
Республики Казахстан
совместных дорожно-
строительных предприятий;
4) проработать вопрос о
включении в состав
направления Северного
коридора Трансазиатской
железнодорожной магистрали
маршрута с использованием
Клайпедского порта;
5) активизировать работу
по возобновлению воздушного
сообщения между двумя
странами;
6) оказать содействие
созданию совместных авто-
транспортных компаний;
в рамках смешанной
двусторонней Комиссии по
автомобильному транспорту
рассмотреть возможность
увеличения квоты на
разрешения по между-
народным перевозкам между
двумя странами;
7) проводить работу по       На              -//-
координации совместной       постоянной
деятельности в               основе
Координационном Комитете
по транссибирским
перевозкам
5 Продолжить развитие
сотрудничества в
нефтегазовом секторе:
1) провести трехсторонние   IV квартал    Министерство энергетики и
переговоры между             2001 года    минеральных ресурсов
Республикой Казахстан,                    Республики Казахстан, ЗАО
Российской Федерацией и                   "Национальная компания
Литовской Республикой по                  "Транспорт Нефти и Газа"
согласованию вопросов                     (по согласованию),
транзитных квот и тарифов;                Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
2) оказать содействие
развитию сотрудничества
между компаниями Казахстана
и Литвы по поставкам при-
родного и сжиженного газа;   В течение          -//-
3) рассмотреть возможность   2001 года
участия в совместном
строительстве терминала по
перегрузке сжиженного газа
в Клайпедском морском
порту
6 Продолжить                   На            Агентство Республики
сотрудничество в             постоянной    Казахстан по туризму
области туризма:             основе        и спорту
1) проработать вопрос
обмена опытом по открытию
туристских информационных
представительств в
Республике Казахстан и
Литовской Республике;

2) туризм саласын жетiлдiру
үшін кадрлар даярлау және қайта
даярлауда, Қазақстан
Республикасының туристiк
инфрақұрылымын дамытуға
инвестициялар тартуда екi жақты
ынтымақтастықты дамыту;           2001 жыл
3) Қазақстан Республикасы          ішінде
Yкiметiнiң 2000 жылғы 12
тамыздағы N  1248
қаулысымен бекiтiлген, Литва
Республикасының Мемлекеттiк
туризм департаментiмен бiрлесiп
Туризм саласындағы
ынтымақтастық туралы Қазақстан
Республикасының Үкiметi мен
Литва Республикасының Үкiметi
арасындағы келiсiмдi iске асыру
жөнiндегi кешендi iс-шаралар
жоспарын әзiрлеу
7   Шағын және орта бизнес аясында,    Тұрақты  Қазақстан Республикасының
сондай-ақ жиһаз және ағаш өңдеу    негізде  Табиғи монополияларды
өнеркәсібі саласындағы                      реттеу және бәсекелестікті
ынтымақтастықты дамыту.                     қорғау жөніндегі агенттігі,
Қазақстанда жиhаз өндiрiсi                  Индустрия және сауда
жөнінде бірлескен кәсiпорын                 министрлігі,
құруға ықпал жасау                          Сыртқы істер министрлігі
8   Ауыл шаруашылығы саласында,        Тұрақты  Қазақстан Республикасының
оның ішінде мынадай мәселелер      негізде  Ауыл шаруашылығы
бойынша ынтымақтастықты                     министрлігі
жандандыру:
1) ауыл шаруашылығы өнiмдерiн
қайта өңдеу,
2) ауыл шаруашылығы өнiмдерiн
өзара тиiмдi экспорттық беру,
3) асыл тұқымды мал
шаруашылығын дамыту,
4) инвестициялар тарту және
бiрлескен кәсiпорындар құру,
5) тәжiрибе және ақпараттық
материалдар алмасу
9   Қазақстан және литва            2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
кәсiпорындары арасындағы          мамыр     Экономика және сауда
берешектердi реттеу жөнiндегi               министрлігі (шақыру),
жұмысты жалғастыру                          Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Энергетика
және минералдық ресурстар
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Көлік және
коммуникациялар
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік
мүлік және жекешелендіру
комитеті, "Кәсіпорындарды
қайта ұйымдастыру және жою
жөніндегі агенттігі" ААҚ
(келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы мен       2001 жыл   Қазақстан Республикасының
Литва Республикасы арасындағы     ішінде    Ұлттық Банкі
1992 жылғы сауда-экономикалық               (келісім бойынша)
қатынастардың нәтижелерi
бойынша берешектердi реттеу
мүмкiндігін қарау
(корреспонденттік есеп-шотқа
көшкенге дейiн)
10  Сауда-экономикалық                Жарты     Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөнiндегi          жылдықта   Индустрия және сауда
үкiметаралық қазақстан-литва     бір рет    министрлігі (шақыру),
комиссиясы екiншi мәжiлісінің               Қазақстан Республикасының
хаттамасын iске асыру                       Көлік және коммуникациялар
жөніндегі жұмыс нәтижелерi                  министрлігі, Қазақстан
туралы ақпарат беру                         Республикасының Энергетика
және минералдық ресурстар
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Кедендiк бақылау агенттiгі,
Қазақстан Республикасының
Экономикалық және сыбайлас
жемқорлық қылмысқа қарсы
күрес жөнiндегі агенттiгi
(қаржы полициясы),
Қазақстан Республикасының
Табиғи монополияларды
реттеу және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегі агенттігі,
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт
жөніндегі агенттігі,
Астана қаласының әкімі,
Алматы қаласының әкімі,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі (келісім
бойынша), "Мұнай мен Газ
Көлігі" Ұлттық компаниясы"
ЖАҚ (келісім бойынша),
"Қазақстан темір жолы" РМК
(келісім бойынша),
"Ақтау теңіз сауда порты"
РМК (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасы
Сауда-өнеркәсіп
палаталарының одағы
(келісім бойынша)

2) развивать двустороннее
сотрудничество в подготовке
и переподготовке кадров
для усовершенствования
сферы туризма, привлечении
инвестиций в развитие
туристской инфраструктуры
Республики Казахстан;
3) разработать совместный    В течение
с Государственным            2001 года
Департаментом туризма
Литовской Республики план
комплексных мероприятий по
реализации Соглашения
между Правительством
Республики Казахстан и
Правительством Литовской
Республики о
сотрудничестве в области
туризма, утвержденного
постановлением
Правительства Республики
Казахстан от 12 августа
2000 года N 1248  P001248_
7 Развивать                    На            Министерство индустрии
сотрудничество в сфере       постоянной    и торговли Республики                                                      Казахстан, Агентство
малого и среднего бизнеса,   основе        Республики Казахстан
а также в области                          по регулированию
мебельной и дерево-                        естественных
обрабатывающей промышлен-                  монополий и защите
ности.                                     конкуренции,
Оказать содействие в                       Министерство
создании совместного                       иностранных дел
предприятия в Республике                   Республики Казахстан
Казахстан по производству
мебели
8 Активизировать               На            Министерство сельского
сотрудничество в сфере       постоянной    хозяйства Республики
сельского хозяйства, в       основе        Казахстан
том числе по вопросам:
1) переработки сельско-
хозяйственных продуктов,
2) взаимовыгодных
экспортных поставок
сельскохозяйственной
продукции,
3) развития племенного
животноводства,
4) привлечения
инвестиций и создания
совместных предприятий,
5) обмена опытом и
информационными
материалами
9 Продолжить работу по         Май           Министерство экономики
урегулированию задолжен-     2002 года     и торговли Республики
ности между казахстанскими                 Казахстан (созыв),
и литовскими предприятиями                 Министерство финансов
Республики Казахстан,
Министерство юстиции
Республики Казахстан,
Министерство государствен-
ных доходов Республики
Казахстан, Министерство
энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан, Министерство
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан,
Комитет государственного
имущества и приватизации
Министерства финансов
Республики Казахстан, ОАО
"Агентство по реорганизации
и ликвидации предприятий"
(по согласованию)
Рассмотреть возможность      В течение     Национальный Банк
урегулирования задолженности  2001 года    Республики Казахстан (по
результатам торгово-                       согласованию)
экономических отношений
между Республикой Казахстан
и Литовской Республикой за
1992 год (до перехода на
корреспондентские счета)
10 Представить информацию о    Один раз в     Министерство индустрии и
результатах работы по       полугодие      торговли Республики
реализации Протокола                       Казахстан (созыв),
второго заседания Меж-                     Министерство транспорта и
правительственной                          коммуникаций Республики
казахстанско-литовской                     Казахстан,
комиссии по торгово-                       Министерство энергетики и
экономическому сотруд-                     минеральных ресурсов
ничеству                                   Республики Казахстан,
Министерство сельского
хозяйства Республики
Казахстан, Министерство
финансов Республики
Казахстан, Агентство
таможенного контроля
Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по борьбе с
экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция),
Агентство Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий и
защите конкуренции,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, аким города Астаны,
аким города Алматы,
Национальный Банк
Республики Казахстан (по
согласованию), ЗАО
"Национальная компания
"Транспорт Нефти и Газа"
(по согласованию), РГП
"Казакстан темiр жолы"
(по согласованию), РГП
"Актауский морской
торговый порт" (по
согласованию), Союз
торгово-промышленных палат
Республики Казахстан (по
согласованию)

11  Қазақстан Республикасында       2002 жыл    Қазақстан Республикасының
Сауда-экономикалық                          Экономика және сауда
ынтымақтастық жөніндегі                     министрлігі, Қазақстан
үкіметаралық қазақстан-литва                Республикасының Сыртқы
комиссиясының үшінші                        істер министрлігі
мәжілісін өткізу
---------------------------------------------------------------------------

11 Провести третье заседание    2002 год       Министерство экономики и
Межправительственной                        торговли Республики
казахстанско-литовской                      Казахстан,
комиссии по торгово-                        Министерство иностранных
экономическому                              дел Республики Казахстан
сотрудничеству в
Республике Казахстан
_______________________________________________________________________