Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 140 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 4 қазан N 1280
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 140 P010140_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
реттік нөмірі 40-жолдағы "Заң жобасының атауы" бағанында "Қазақстан
Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін
пайдалану және авиация қызметі туралы"
U952697_
заң күші бар Жарлығына
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" деген сөздер "Азаматтық
авиацияны мемлекеттік реттеу" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2001 года N 1280
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140 P010140_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 40, в графе "Наименование законопроекта" слова "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, U952697_ "Об использовании воздушного пространства и деятельности авиации Республики Казахстан" заменить словами: "О государственном регулировании гражданской авиации".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)