Қытай Халық Республикасынан Қырғыз Республикасына натрий цианидінің Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 8 қазан N 1300
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнiң кейбір мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Осы қаулыға қосымшада көрсетілген сан мен өту бағыты бойынша натрий цианидін жеткізуге арналған 1999 жылғы 6 желтоқсандағы N С-1131 шарт және 2001 жылы натрий цианидін жеткізуге арналған 2001 жылғы 11 маусымдағы N С-1238 қосымша шарт бойынша "СНИЕК Ксиньянг Корпорейшн Хоргос ЛТД" компаниясы (Қытай Халық Республикасы) "Кумтор Оперейтинг Компани" компаниясы (Қырғыз Республикасы) үшін жеткізетін натрий цианидінің Қытай Халық Республикасынан Қырғыз Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi қолданыстағы Халықаралық темiр жол жүк қатынасы туралы келiсiмге және басқа да нормативтiк құқықтық кесiмдерге сәйкес қауiпсiздiктің айрықша шараларын сақтай отырып, Қазақстан Республикасының аумағы арқылы темiр жол көлiгiмен натрий цианидін тасымалдауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының аумағы
арқылы натрий цианидінің транзитiне бақылауды қамтамасыз етсiн.
Z952368_
V970267_
4. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі осы
қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметінің
2001 жылғы 8 қазандағы
N 1300 қаулысына
қосымша
1999 жылғы 6 желтоқсандағы N С-1131 шарт және 2001 жылғы
11 маусымдағы N С-1238 қосымша шарт бойынша "СНИЕК Ксиньянг
Корпорейшн Хоргос ЛТД" компаниясы (Қытай Халық Республикасы)
"Кумтор Оперейтинг Компани" компаниясы (Қырғыз Республикасы)
үшін жеткізетін натрий цианидінің
Айрықшалауы
---------------------------------------------------------------------------
Р/с!   Өнімнің        !  СЭҚ ТН  ! Өлшем ! Саны ! Тоннасына!Жалпы құны АҚШ
N !   толық атауы    !   коды   !бірлігі!      !   бағасы !  долларымен
!                  !          !       !      !     АҚШ  !
!                  !          !       !      !долларымен!
---------------------------------------------------------------------------
1  Натрий цианиді      283711000  тонна   1200    1589,45      1907340
---------------------------------------------------------------------------
Өту бағыты: Алашанкоу (Қытай Халық Республикасы) - Достық - Луговая
(Қазақстан Республикасы) - Балыкчи (Қырғыз Республикасы).
Жүкті жөнелту кестесі:

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан цианида натрия из Китайской Народной Республики в Кыргызскую Республику
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 1300
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан цианида натрия из Китайской Народной Республики в Кыргызскую Республику, поставляемого компанией "СНИЕК Ксиньянг Корпорейшн Хоргос ЛТД" (Китайская Народная Республика) для компании "Кумтор Оперейтинг Компани" (Кыргызская Республика) по договору на поставку цианида натрия от 6 декабря 1999 года N С-1131 и дополнительного договора на поставку цианида натрия в 2001 году от 11 июня 2001 года N С-1238, в количестве и согласно маршруту перемещения, указанному в приложении к настоящему постановлению.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить перевозку цианида натрия железнодорожным транспортом по территории Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с действующим Соглашением о международном железнодорожном грузовом сообщении и другими нормативными правовыми актами.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом цианида натрия через территорию Республики Казахстан. Z952368_ V970267_
4. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации данного постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 октября 2001 года N 1300
Спецификация
цианида натрия, поставляемой компанией "СНИЕК Ксиньянг
Корпорейшн Хоргос ЛТД" (Китайская Народная Республика)
для компании "Кумтор Оперейтинг Компани" (Кыргызская
Республика) по договору от 6 декабря 1999 года N С-1131 и
дополнительного договора от 11 июня 2001 года N С-1238
___________________________________________________________________________
N !Полное наименование!Код ТН ВЭД!Ед. изм.!Количество! Цена в !   Общая
п/п!      продукции    !          !        !          !долларах!стоимость в
!                   !          !        !          !США за  !в долларах
!                   !          !        !          ! тонну  !    США
___!___________________!__________!________!__________!________!___________
1.    Цианид натрия      283711000   тонн      1200    1589,45    1907340
___________________________________________________________________________
Маршрут перемещения: Алашанкоу (Китайская Народная Республика) -
Дружба - Луговая (Республика Казахстан) - Балыкчи (Кыргызская Республика).
График отправки груза:

1-жөнелту - 2001 жылғы қазан-қарашада - 347,28 тонна;
2-жөнелту - 2001 жылғы қараша-желтоқсанда - 852,72 тонна.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

1-ая отправка - с октября по ноябрь 2001 года - 347,28 тонн;
2-ая отправка - с ноября по декабрь 2001 года - 852,72 тонн.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)