Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 8 маусымдағы N 780 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 18 қазан N 1335
"Мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы Z990464_ Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 шілдедегі N 1082 P001082_ қаулысымен бекітілген "Жергілікті атқарушы органдардың қарыз алуы есебінен қаржыландырылатын аймақтық инвестициялық бағдарламаларды Қазақстан Республикасының Үкіметімен келісу рәсімі жөніндегі ережеге" сәйкес, "Вячеслав су қоймасынан Астана қаласына дейін суағызғының үшінші желісін салу" P001324_ жобасы бойынша аймақтық инвестициялық бағдарламаны іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Астана қаласының аймақтық инвестициялық бағдарламасы және
жергілікті атқарушы органының қарыз алуы туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2001 жылғы 8 маусымдағы N 780
P010780_
қаулысына мынадай
өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "916 200 000 (тоғыз жүз он алты миллион екі жүз мың)
теңге" деген сөздер "1 916 200 000 (бір миллиард тоғыз жүз он алты миллион
екі жүз мың) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2001 года N 780
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2001 года N 1335
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 августа 1999 года Z990464_ "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге" и P001082_ Правилами по процедуре согласования с Правительством Республики Казахстан региональных инвестиционных программ, финансируемых за счет заимствования местных исполнительных органов, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2000 года N 1082, в целях реализации Региональной инвестиционной программы по проекту P001324_ "Строительство третьей нитки водовода от Вячеславского водохранилища до города Астаны" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2001 года N 780 P010780_ "О Региональной инвестиционной программе и заимствовании местным исполнительным органом города Астаны" следующее изменение:
в пункте 2 слова "916 200 000 (девятьсот шестнадцать миллионов двести тысяч) тенге" заменить словами "1 916 200 000 (один миллиард девятьсот шестнадцать миллионов двести тысяч) тенге".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)