Халықаралық Төреліктiң Лондон Сотында "Металз Руссия" компаниясымен сот анықтауы бойынша консультант тарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 10 қараша N 1438
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Z970163_ Заңының 24-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Халықаралық Төрелiктiң Лондон Сотында қаралатын "Металз Руссия" компаниясының талап-арызы бойынша сот анықтауында Қазақстан Республикасының мүддесiн қорғау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) бiр көзден қызмет көрсетудi сатып алу әдiсiмен консультант тартсын;
2) Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң атынан тартылатын консультантпен консультациялық қызмет кешенiн көрсету шартын (бұдан әрi - Шарт) жасассын;
3) тартылатын консультантқа Халықаралық Төрелiктiң Лондон Сотында Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мүддесiн бiлдiруге сенiмхат берсiн.
2. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне Шартқа сәйкес аванс
төлеудi жүзеге асыру үшiн 2001 жылға арналған республикалық бюджетте
табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де
күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен
85 000 (сексен бес мың) АҚШ долларына баламалы сомада ақша бөлiнсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнің орынбасары О.Ә. Жандосовқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О привлечении консультанта по судебному разбирательству в Лондонском Суде Международного Арбитража с компанией "Металз Руссия"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2001 года N 1438
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1997 года Z970163_ "О государственных закупках", в целях защиты интересов Республики Казахстан в судебном разбирательстве по иску компании "Металз Руссия", рассматриваемому в Лондонском Суде Международного Арбитража, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) привлечь консультанта методом закупок услуг из одного источника;
2) заключить от имени Правительства Республики Казахстан договор на оказание комплекса консультационных услуг с привлекаемым консультантом (далее - Договор);
3) выдать привлекаемому консультанту доверенность на представление интересов Правительства Республики Казахстан в Лондонском Суде Международного Арбитража.
2. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, деньги в сумме, эквивалентной 85 000 (восемьдесят пять тысяч) долларам США, для осуществления авансового платежа согласно Договору.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)