"Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аймағы құрылысы объектiлерiнiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2001 жылғы 16 қараша N 1458 Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.10.24. N 1146 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияны құру туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 U000530_ Жарлығына және "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Z970163_ Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның (бұдан әрi - Комиссия) жұмыс органы болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiн "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аймағының құны 450 (төрт жүз елу) миллион теңгеден асатын объектiлерiнiң құрылысын салуға мердiгерлiк кәсiпорындардың жұмыстарын (қызмет көрсетулерiн) мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi конкурстардың бiрыңғай ұйымдастырушысы етiп белгiлесiн.
3. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) осы қаулының 2-тармағында көрсетiлген мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi конкурстардың жеңiмпаздарын айқындауды жүзеге асырсын;
2) Комиссияның жұмыс органымен оның өзара iс-әрекетiнiң тәртiбiн әзiрлесiн және оны Комиссия төрағасына бекiтуге енгiзсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах строительства объектов специальной экономической зоны "Астана - новый город"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 1458. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 октября 2002 г. N 1146
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года N 530 "Об образовании Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны" и Законом Республики Казахстан от 16 июля 1997 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить рабочим органом Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны (далее - Комиссия) Министерство экономики и торговли Республики Казахстан.
2. Комитету по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке определить единым организатором конкурсов по государственным закупкам работ (услуг) подрядных предприятий на строительство объектов специальной экономической зоны "Астана - новый город", стоимость которых превышает 450 (четыреста пятьдесят) миллионов тенге Министерство экономики и торговли Республики Казахстан.
3. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) осуществлять определение победителей конкурсов по государственным закупкам, указанным в пункте 2 настоящего постановления;
2) разработать и внести на утверждение Председателю Комиссии порядок взаимодействия Комиссии с ее рабочим органом.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан