Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркеу үшiн алым ставкаларын, жеке кәсiпкердi мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiктiң нысанын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 1586 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1325 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1325 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!
Өзгертулер қабылданған - ҚР Үкіметінің N 352 (2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Жеке кәсiпкерлiк туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 31 қаңтардағы Заңына және "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiне (Салық кодексiне) сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.08.21. N 792 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қоса берiлiп отырған:
жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркеу үшiн алым ставкалары;
жеке кәсiпкердi мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiктiң нысаны бекiтiлсiн.
2. "Кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын жеке тұлғаларды тiркеу үшiн алым төлеудiң және оның ставкаларының тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1037 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 26, 304-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары 2002 жылғы 1 қаңтарға дейiн өздерiнiң бұрын қабылданған нормативтiк құқықтық кесiмдерiн осы қаулыға сәйкес келтiрсiн.
4. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енетiн осы қаулының 1, 2-тармақтарын қоспағанда, қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2001 жылғы 6 желтоқсандағы
N 1586 қаулысымен
бекiтiлген
Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркеу үшiн
алым ставкалары
Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркеу үшiн алым ставкалары:
1) жеке кәсiпкерлер ретiнде Қазақстан Республикасының аумағында заңды тұлға құрмай кәсiпкерлiк қызметтi жүзеге асыратын жеке тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу кезiнде алым төлейтiн күнге қолданылып жүрген төрт еселiк айлық есептiк көрсеткiштi құрайды;
2) мемлекеттiк тiркелгенiн куәландыратын құжаттың телнұсқасын алған кезде осы қосымшаның 1) тармақшасында белгiленген алым ставкасының жиырма бес пайызын құрайды.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2001 жылғы 6 желтоқсандағы
N 1586 қаулысымен
бекiтiлген
Ескерту. Нысанға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.08.21. N 792 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ҚАРЖЫ МИНИСТРЛІГІНІҢ
САЛЫҚ КОМИТЕТІ
___________________                              Қазақстан
___________________ бойынша Салық комитеті    Республикасының
елтаңбасы
Жеке кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы
КУӘЛІК
Сериясы N
Салық төлеушінің атауы "__________________________________________"
Тегі _______________________________________
Аты ________________________________________
Фотосуретке        Әкесінің аты
_______________________________
арналған          СТН
________________________________________
орын
____________________________________________
____________________________________________
____________________________________________
Артқы беті
Жеке басты куәландыратын құжат __________________________
Тіркеу органының тіркеу нөмірі __________________________
Тіркелген күні __________________________________________
Салық органының басшысы: ________________________________
аты-жөні
__________________________________________
қолы                                М.О.
Берілген күні _______________________
Қолданылу мерзімі __________________________________
(жеке кәсіпкердің өтініші бойынша)

Об утверждении ставок сбора за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей, формы свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года № 1586. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31 декабря 2008 года N 1325 (вводится в действие с 1 января 2009 года)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31 декабря 2008 года N 1325 (вводится в действие с 1 января 2009 года).
Вниманию пользователей!
Приняты изменения постановлением Правительства РК от 30 апреля 2007 г. N 352 (вводятся в действие с 13 августа 2010 г.).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 31 января 2006 года "О частном предпринимательстве" и Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан постановляет: <*>
Сноска. В преамбулу внесены изменения постановлением Правительства РК от 21 августа 2006 года N 792 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые:
ставки сбора за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
форму свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя.
2. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 года № 1037 P951037_ "Об утверждении Правил уплаты и ставок сбора за регистрацию физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 26, ст. 304).
3. Государственным органам Республики Казахстан до 1 января 2002 года привести в соответствие с настоящим постановлением свои ранее принятые нормативные правовые акты.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания, кроме пунктов 1, 2 настоящего постановления, которые вводятся в действие с 1 января 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
Постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2001 года № 1586
Ставки сбора
за государственную регистрацию
индивидуальных предпринимателей
Ставка сбора за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей:
1) при государственной регистрации физических лиц, осуществляющих предпринимательскую деятельность без образования юридического лица на территории Республики Казахстан в качестве индивидуальных предпринимателей, составляет четырехкратный месячный расчетный показатель, действующий на дату уплаты сбора;
2) при получении дубликата документа, удостоверяющего государственную регистрацию, составляет двадцать пять процентов от ставки сбора, установленной подпунктом 1) настоящего приложения.
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2001 года № 1586 <*>
Сноска. В форму внесены изменения постановлением Правительства РК от 21 августа 2006 года N 792 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Налоговый комитет Министерства финансов
Республики Казахстан
Налоговый комитет по __________________________        Герб
Республики
__________________________     Казахстан
Свидетельство
о государственной регистрации
индивидуального предпринимателя
Серия         №
Наименование налогоплательщика " _____________________ "
Фамилия  ___________________________       Место                     Имя      ___________________________
для                       Отчество ___________________________
фотографии                РНН      ___________________________
___________________________                                          ___________________________
___________________________
___________________________
Оборотная сторона
Документ, удостоверяющий личность ____________________________
Регистрационный номер регистрирующего органа _________________
Дата регистрации ___________________________
Руководитель налогового органа:_______________________________
Ф.И.О.
____________________________________________
подпись                              М.П.
Дата выдачи ________________________________
Срок действия ______________________________
(по заявлению индивидуального предпринимателя)