Штат санының лимиттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.01. N 314 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық    Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) министрлiктер, агенттiктер мен ведомстволар қызметкерлерiнiң штат санының лимиттерi;
2) министрлiктердiң, агенттiктер мен ведомстволардың аумақтық органдары қызметкерлерiнiң штат санының лимиттерi бекiтiлсiн.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 39 қаулысымен
бекiтiлген
ЕСКЕРТУ. Штат санының лимиттерiне өзгеріс енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002.06.10. N 628 ; 2002.06.17. N 662 ; 2002.06.18. N 667 ; 2002.07.13. N 775 ; 2-жолға өзгеріс енгізілді - 2002.09.03. N 962 ; 11-1-жолмен толықтырылды - 2002.09.04. N 970 , 23-жолмен толықтырылды - 2002.09.06. N 981 ; 16-жол алынып тасталды - 2002.09.11. N 993 ; 8-жолға өзгеріс енгізілді - 2002.09.11. N 995 ; 1,8-жолға өзгеріс енгізілді, 12,13-жолдар жаңа редакцияда - 2002.09.12. N 996 , 24-жолмен толықтырылды - 2002.09.18. N 1031 , 7-жол жаңа редакцияда, 11-жол алынып тасталды 2002.10.07. N 1096 , 10-1-жолмен толықтырылды - 2002.11.06. N 1173 , 7-жол өзгерді 2002.11.15. N 1216 қаулыларымен.
Министрлiктердiң, агенттiктердiң және ведомстволардың
қызметкерлерi штат санының лимиттерi
___________________________________________________________________
N    !        Атауы                          !  Штат санының
!                                       !     лимитi
_________!_______________________________________!_________________
! Қазақстан Республикасының Әдiлет
! министрлiгi                                   432
! соның iшiнде:

Об утверждении лимитов штатной численности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 (P030314)
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) лимиты штатной численности работников министерств, агентств и ведомств;
2) лимиты штатной численности работников территориальных органов министерств, агентств и ведомств.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 39
Лимиты штатной численности работников
министерств, агентств и ведомств <*>
Сноска. В графу 3 подпункта 2) раздела 1 вносятся изменения - постановлением Правительства РК от 10 июня 2002 г. N 628 ;
в строку 9 раздела "Министерство труда и социальной защиты населения РК" вносятся изменения - постановлением Правительства РК от 17 июня 2002 г. N 662 ; в строку 6,7,9,14,16 - постановлением Правительства РК от 18 июня 2002 г. N 667 ; в строку 4 - постановлением Правительства РК от 13 июля 2002 г. N 775 ; строка 2 исключена, в строку 3 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3 сентября 2002 г. N 962 ; дополнено строкой 11-1, в строку 12 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 4 сентября 2002 г. N 970 ; дополнено строкой 23 - постановлением Правительства РК от 6 сентября 2002 г. N 981 ; строку 16 исключить - постановлением Правительства РК от 11 сентября 2002 г. N 993 ; в строку 8,10 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 сентября 2002 г. N 995   ; в строку 1, 10, 12, 13 - от 12 сентября 2002 г. N 996    ; дополнены строкой 24 - от 18 сентября 2002 г. N 1031   ; в строку 7, строка 11 исключена - от 7 октября 2002 г. N 1096   ; дополнены строкой 10-1 от 6 ноября 2002 г. N 1173 ; в строку 7 - от 15 ноября 2002 г. N 1216 .
------------------------------------------------------------------
N п/п!                 Наименование            !Лимит штатной
!                                         !численности
-----!-----------------------------------------!------------------
1  !                      2                  !         3
-----!-----------------------------------------!------------------
Министерство юстиции Республики Казахстан             433
в том числе:

1)  ! Тiркеу қызметi комитетi                        32
2)  ! Санаткерлiк меншiк құқықтары жөнiндегi
! комитет                                        27
3)  ! Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне
! қарсы күрес жөнiндегi комитет                  19
4)  ! Қылмыстық атқару жүйесі комитеті              167
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 39 қаулысымен
бекiтiлген
Министрлiктердiң, агенттiктердiң және ведомстволардың
аумақтық органдары қызметкерлерi штат санының лимиттерi
ЕСКЕРТУ. 5-жол жаңа редакцияда берілді - Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 2002.10.07. N 1096 , 6-1-жолмен толықтырылды - 2002.11.06. N 1173 , 5-жол өзгерді - 2002.11.15. N 1216 , 4-жол өзгерді - 2003.01.31. N 115 (2002 жылғы 1 қазаннан бастап күшіне енеді) қаулыларымен.
____________________________________________________________________
N    !        Атауы                          !  Штат санының
!                                       !     лимитi
_________!_______________________________________!________________
Қазақстан Республикасының Әділет           1 632
министрлігі
Бұдан басқа:
Қазақстан Республикасы Әділет              1 024
министрлігінің Қылмыстық атқару
жүйесі комитеті
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 39 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң
тiзбесi
1. "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 9 ақпандағы N 214 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 20 қаңтардағы N 87 және 2001 жылғы 9 ақпандағы N 214 қаулыларына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 6 сәуiрдегi N 452 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 9 ақпандағы N 214 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 24 сәуiрдегi N 547 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 12 маусымдағы N 810 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.

1)   Комитет регистрационной службы                         32
2)   Комитет по правам интеллектуальной собственности       27
3)   Комитет по борьбе с наркоманией и наркобизнесом        19
4)   Комитет уголовно-исполнительной системы               167
------------------------------------------------------------------
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 39
Лимиты штатной численности работников
территориальных органов министерств, агентств и ведомств <*>
Сноска. Строка 1 исключена, в строку 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3 сентября 2002 г. N 962 ; дополнено строкой 18 - постановлением Правительства РК от 6 сентября 2002 г. N 981 ; в строку 8 - от 12 сентября 2002 г. N 996   ; в строку 5, строка 7 исключена - от 7 октября 2002 г. N 1096 ; дополнены строкой 6-1 от 6 ноября 2002 г. N 1173 ; в строку 5 - от 15 ноября 2002 г. N 1216 ; в строку 4 - от 31 января 2003 г. N 115 (вступает в силу с 1 октября 2002 г.); у.с. - от 15 декабря 2004 года N 1324 (вводится в действие с 1.01.2005г.).
------------------------------------------------------------------
N п/п!                 Наименование              !Лимит штатной
!                                           !численности
-----!-------------------------------------------!----------------
1  !                      2                    !     3
-----!-------------------------------------------!----------------
Министерство юстиции Республики Казахстан         1 632
кроме того:
Комитет уголовно-исполнительной системы
Министерства юстиции Республики Казахстан         1 024
------------------------------------------------------------------
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 39
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2001 года N 214 "Об утверждении лимитов штатной численности".
2. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 452 "О внесении изменения и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 января 2001 года N 87 и от 9 февраля 2001 года N 214".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2001 года N 547 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2001 года N 214".
4. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2001 года N 810   "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".

5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 12 маусымдағы N 813 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 22, 276-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 9 ақпандағы N 214 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 12 шiлдедегi N 947 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 9 ақпандағы N 214 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 2 тамыздағы N 1022 қаулысы.
8. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 22 қыркүйектегi N 1222 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы.
9. "Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 қазандағы N 1366 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
10. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнің Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитетiнің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 23 қарашадағы N 1508 қаулысының 7-тармағының 2) тармақшасы.
11. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 желтоқсандағы N 1668 қаулысының 4-тармағының 2) тармақшасы.

5. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2001 года N 813 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 22, ст. 276).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2001 года N 947 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2001 года N 214".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2001 года N 1022 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2001 года N 214".
8. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2001 года N 1222 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
9. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 1366 "Некоторые вопросы Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан".
10. Подпункт 2) пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2001 года N 1508 "Вопросы Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан".
11. Подпункт 2) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2001 года N 1668 "Некоторые вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан".