Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің республикалық бюджеттік бағдарламасының 2002 жылға арналған паспортын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 23 қаңтар N 80
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Z990357_ Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттік бағдарламасының 2002 жылға арналған паспорты бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2002 жылдың 23 қаңтардағы N 80 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
2002 жылға арналған 030 "Мемлекеттер басшылары мен
жеке лауазымды тұлғалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттік бағдарламасының
Паспорты
1. Құны 983826 мың теңге (тоғыз жүз сексен үш миллион сегіз жүз жиырма алты мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі: Қазақстан Республикасы Президентінің, Заң күші бар, 1995 жылдың 5 қазанындағы N 2843 "Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі туралы" жарлығының 1, 2, 21 және 22-баптары, Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылдың 3 қаңтарындағы N 2742 U962742_ жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі туралы ереже, Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылдың 9 қарашасындағы N 480қ жарлығы.
3. Бюджеттік бағдарламаның қаржыландыру көздері: республикалық бюджет қаражаттары.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентінің, онымен бірге тұратын отбасы мүшелерінің, Президент бекіткен тізім бойынша басқа да мемлекеттік лауазымдық тұлғалардың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағында болған кезде шет ел мемлекеттері мен халықаралық ұйымдар басшыларының (күзетілетін тұлғалар) қауіпсіздігін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: күзетілетін тұлғалардың жеке басының қауіпсіздігін қамтамасыз ету, күзетілетін адамдардың өміріне, денсаулығына, құқына, бостандығына, жеке басының қадір-қасиетіне және меншігіне қарсы бағытталған қылмыс пен әкімшілік тәртіп бұзушылықты анықтау, олардан сақтандыру және тыйып тастау, күзетілетін тұлғалардың меншігін күзету, қызметтік жайларда және олар болатын басқа жерлерде қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті қамтамасыз ету, күзетілетін тұлғалар мен күзету объектілеріне төнген қатерді болжау және анықтау, одан сақтандыру және залалсыздандыру жөніндегі жедел шаралар, кешенін жүзеге асыру. 6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары: --------------------------------------------------------------------------- N!Бағ.!Кіші !Бағдарламаның !Бағдарламаны (кiшi бағдар. !Іске ! Жауапты !дар.!бағд.!(кiшi бағдар. !ламаны) iске асыру жөнiндегi!асыру !орындаушы. !лама!коды !ламаның) атауы!iс-шаралар !мерзімі! лар !коды! ! ! ! ! --------------------------------------------------------------------------- 1 30 Мемлекеттер Күзет қызметінің жеке Жыл Күзет басшылары мен құрамын ұстау бойы қызметі жеке лауазымды тұлғалардың қауіпсіздігін Ғимараттарды, басқа Жыл Күзет қамтамасыз ету да Күзет қызметінің бойы қызметі тегеріміндегі негізгі құралдарды ұстау Күзет іс-шараларын Жыл Күзет жүргізу бойы қызметі Жедел іздеу қызметін Жыл Күзет жүзеге асыру бойы қызметі Терроризммен және Жыл Күзет экстремизм мен бойы қызметі сепаратизмның басқа да көріністерімен күресудің мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру Қызметшілерді әскери Жыл Күзет және арнайы дайындау бойы қызметі орталығын салу Материалды-техникалық Жыл Күзет базаны нығайту бойы қызметі -------------------------------------------------------------------------- 7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: мемлекет басшысының және басқа да мемлекеттік лауазымдық тұлғалардың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағында болған кезде басқа мемлекеттердің күзетілетін тұлғаларының қауіпсіздігін қамтамасыз ету.

Об утверждении паспорта республиканской бюджетной программы Службы охраны Президента Республики Казахстан на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года № 80.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорт республиканской бюджетной программы на 2002 год согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года № 80
Служба охраны Президента Республики Казахстан
---------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 030
"Обеспечение безопасности глав государств и
отдельных должностных лиц" на 2002 год
1. Стоимость 983826 тысяч тенге (девятьсот восемьдесят три миллиона
восемьсот двадцать шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1, 2, 21 и 22 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 3 октября 1995 года № 2483 Z952483_ "О Службе охраны Президента Республики Казахстан", U962742_ Положение о Службе охраны Президента Республики Казахстан, утвержденное Указом Президента Республики Казахстан от 3 января 1996 года № 2742, Указ Президента Республики Казахстан от 9 ноября 2000 года № 480с.
3. Источники финансирования программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение безопасности Президента Республики Казахстан, совместно проживающих с ним членов семьи, иных должностных лиц государства по перечню, утверждаемому Президентом, а также глав государств и руководителей международных организаций на период пребывания их на территории Республики Казахстан (охраняемые лица).
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение личной безопасности охраняемых лиц, выявление, предупреждение и пресечение преступлений и административных правонарушений, направленных против жизни, здоровья, прав, свобод, достоинства личности и собственности охраняемых лиц, охрана
собственности, обеспечение общественного порядка и безопасности в
служебных помещениях и других местах пребывания охраняемых лиц,
прогнозирование и выявление угроз охраняемым лицам и объектам охраны,
осуществление комплекса оперативных мер по их предупреждению и
нейтрализации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
----------------------------------------------------------------------
№ !Код  !Код !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки   !Ответствен-
!про- !под-!программы   !ции программы          !реализа-!ные испол-
!грам-!про-!(подпрограм-!(подпрограммы)         !ции     !нители
!мы   !грам!мы)         !                       !        !
!     !мы  !            !                       !        !
----------------------------------------------------------------------
1. 30        Обеспечение   Содержание личного      В        Служба
безопасности  состава Службы охраны   течение  охраны
глав                                  года
государств и
отдельных
должностных   Содержание              В
лиц           зданий, сооружений,     течение  Служба
других основных         года     охраны
средств, находящихся
на балансе
Службы охраны
Проведение охранных     В        Служба
мероприятий             течение  охраны
года
Осуществление           В        Служба
оперативно-розыскной    течение  охраны
деятельности            года
Реализация              В        Служба
Государственной         течение  охраны
программы борьбы с      года
терроризмом и иными
проявлениями экстремизма
и сепаратизма
Строительство Центра    В        Служба
боевой и специальной    течение  охраны
подготовки сотрудников  года
Укрепление материально- В        Служба
технической базы        течение  охраны
года
----------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение безопасности Главы государства и других должностных лиц, а также охраняемых лиц других государств во время пребывания на территории Республики Казахстан.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)