Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 23 қаңтар N 86
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегі Заңын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 1-3-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 86 қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшісi
001 "Әкiмшілік шығыстар"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 105 209 мың (бiр миллиард бiр жүз бес миллион екi жүз тоғыз мың) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 1, 13-баптары; "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегі Заңының 21, 22, 23, 24 және 25-баптары; "Қазақстан Республикасының Парламентi және оның депутаттарының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 16 қазандағы N 2529 Конституциялық заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбек ақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң қызметiн қамтамасыз етудiң және оның тұрақты комитеттерiнiң жұмысын жандандырудың кейбiр мәселелерi туралы" 2001 жылғы 16 желтоқсандағы N 265 өкiмi ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы бекiткен "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы туралы" 2000 жылғы 29 қарашадағы N ШБ 01/42 ереже.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Жүктелген функцияларды барынша тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасы Парламентiнiң қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасының Парламентін ұстау.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2002 год Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 86
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2002 год Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан согласно приложениям 1-3.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение N 1 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 86
Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
--------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты" на 2002 год
1. Стоимость: 1 105 209 тысяч (один миллиард сто пять миллионов двести девять тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1 13 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; статьи 21, 22, 23, 24 и 25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Конституционный закон Республики Казахстан от 16 октября 1995 года N 2529 "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан"; распоряжение Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года N 265 "О некоторых вопросах обеспечения деятельности Парламента Республики Казахстан и активизации работы его постоянных комитетов"; положение "О Хозяйственном управлении Парламента Республики Казахстан", утвержденное Управлением Делами Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N УД 01/42.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Парламента Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание Парламента Республики Казахстан.

6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Кіші !Бағдарламаның !Бағдарламаны (кiшi бағдар.!Іске   !  Жауапты
!д-ма!бағ. !(кiшi бағдар. !ламаны) iске асыру жөнiн. !асыру  !орындаушылар
!коды!-ның !ламаның) атауы!дегі iс-шаралар           !мерзім.!
!    !коды !              !                          !дері   !
---------------------------------------------------------------------------
1!  2 !  3  !       4      !             5            !   6   !     7
---------------------------------------------------------------------------

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !рамм !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !рамм !грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1  001       Әкімшілік
шығыстар
001  Орталық        Қазақстан Республикасы       Жыл   Қазақстан
органның       Парламентінің 116            бойы  Республикасы
аппараты       депутатын, Сенат пен               Парламенті.
Мәжілістің 357 ставкасын,          нің Шаруашы.
Шаруашылық басқармасының           лық басқар.
29 ставкасын ұстау                 масы
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасына жүктелген функцияларды сапалы және уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 86 қаулысына
2 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшісi
034 "Литерлiк рейстердi қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 30 000 мың (отыз миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 1-бабы; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Парламентi және оның депутаттарының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 16 қазандағы N 2529 Конституциялық заңы ; Қазақстан Республикасының Парламентi Палаталарының 1996 жылғы 20 мамырдағы бiрлескен отырысында қабылданған Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Регламентi.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Парламент Палаталарының төрағалары басқарған Қазақстан Республикасының Парламентi делегацияларының үздiксiз жүрiп тұруы үшiн жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Парламент Палаталарының төрағалары басқарған Қазақстан Республикасы Парламентiнiң делегацияларын әуе көлiгiмен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Кіші !Бағдарламаның !Бағдарламаны (кiшi бағдар.!Іске   !  Жауапты
!д-ма!бағ. !(кiшi бағдар. !ламаны) iске асыру жөнiн. !асыру  !орындаушылар
!коды!-ның !ламаның) атауы!дегі iс-шаралар           !мерзім.!
!    !коды !              !                          !дері   !
---------------------------------------------------------------------------

1   001        Администра-
тивные
затраты
001   Аппарат      Содержание 116 депутатов, В тече-  Хозяйствен-
центрального 357 ставок аппаратов      ние      ное управле-
органа       Сената и Мажилиса, 29     года     ние Парла-
ставок Хозяйственного              мента Рес-
управления Парламента              публики
Республики Казахстан               Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан функций.
Приложение N 2 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 86
Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
--------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 034
"Обеспечение литерных рейсов" на 2002 год
1. Стоимость: 30 000 тысяч (тридцать миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; Конституционный закон Республики Казахстан от 16 октября 1995 года N 2529 "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов";  Регламент Парламента Республики Казахстан, принятый на совместном заседании Палат Парламента Республики Казахстан 20 мая 1996 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание условий для бесперебойного передвижения делегаций Парламента Республики Казахстан во главе с председателями Палат Парламента.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение воздушным транспортом делегаций Парламента Республики Казахстан во главе с председателями Палат.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !рамм !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !рамм !грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1!  2 !  3  !       4      !             5            !   6   !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  034  000  Литерлік        "Мемлекеттік сатып алу      Жыл   Жеткізуші
рейстерді       туралы" заңға сәйкес       бойы   "Мемлекеттік
қамтамасыз ету  чартерлік рейс бойынша            сатып алу
қызметтерді жеткізушіні           туралы"
таңдау                            заңға сәйкес
анықталады
Шартқа сәйкес кемінде үш    Жыл   Қазақстан
чартерлік рейс             бойы   Республикасы
ұйымдастырғаны үшін               Парламенті.
көліктік қызметтерге ақы          нің Шаруашы.
төлеуді жүргізу                   лық басқар.
масы
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: чартерлік рейстерді орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 86 қаулысына
3 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшісi
600 "Қазақстан Республикасы Парламентiн
есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 70 734 мың (жетпiс миллион жетi жүз отыз төрт мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 1-бабы; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппарат жұмысын жақсарту бюрократизмге қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы бекiткен "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы туралы" 2000 жылғы 29 қарашадағы N IБ 01/42 ереже.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қазiргi заманғы техникалық деңгейде Қазақстан Республикасы Парламентiнiң қызметiн үздiксiз қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: техникалық және моральдық жағынан ескiрген ұйымдастыру техникасын жаңарту, 2001 жылы Парламенттiң саны жағынан ұлғаюына байланысты аппарат қызметкерлерiн байланыспен, компьютерлермен және басқа да ұйымдастыру техникасымен жете жабдықтау, сондай-ақ Парламенттiң ақпараттық жүйелерiн дамыту үшiн қосымша жабдықтар сатып алу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Кіші !Бағдарламаның !Бағдарламаны (кiшi бағдар.!Іске   !  Жауапты
!д-ма!бағ. !(кiшi бағдар. !ламаны) iске асыру жөнiн. !асыру  !орындаушылар
!коды!-ның !ламаның) атауы!дегі iс-шаралар           !мерзім.!
!    !коды !              !                          !дері   !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   034   000  Обеспечение  Выбор поставщика услуг по  В те-  Поставщик
литерных     чартерному рейсу в         чение  определяется
рейсов       соответствии с Законом     года   в соответст-
"О государст-                     вии с
венных закупках"                  Законом "О
государст-
венных
закупках"
Проведение оплаты        В тече-  Хозяйствен-
транспортных услуг за    ние      ное управле-
организацию не менее     года     ние Парла-
трех чартерных рейсов             мента Рес-
согласно договору                 публики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение чартерных рейсов.
Приложение N 3 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 86
Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
--------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
600 "Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Парламента Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 70 734 тысяч (семьдесят миллионов семьсот тридцать четыре тысячи) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; Положение "О Хозяйственном управлении Парламента Республики Казахстан", утвержденное Управлением Делами Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N УД 01/42.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение бесперебойной работы Парламента Республики Казахстан на современном техническом уровне.
5. Задачи бюджетной программы: обновление технически и морально устаревшей оргтехники, дооснащение связью, компьютерами и другой оргтехникой сотрудников аппаратов в связи с увеличением численности Парламента в 2001 году, а также приобретение дополнительного оборудования для развития информационных систем Парламента.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !рамм !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !рамм !грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1!  2 !  3  !       4      !             5            !   6   !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  600       Қазақстан       Жабдықтар сатып алуға     Қаңтар  Жеңімпаз
Республикасының тендер жарияланады                тендер өт.
Парламентін                                       кізгеннен
есептеу және                                      кейін анық.
ұйымдастыру                                       талады
техникасымен
қамтамасыз ету
Мыналарды сатып алу:     Ақпан    Қазақстан
көшіру- көбейту техника. - жел.   Республикасы
сының шығыстық және тез  тоқсан   Парламенті.
тозатын бөлшектер                 нің Шаруа.
жиынтығымен 6 машина,             шылық
134 компьютер, 141 принтер,       басқармасы
72 сканер-көшіргіш, кон-
грес-жүйелер ақпаратын
көрсетуге арналған 3
экран, Парламенттің жер-
гілікті компьютерлік желі-
сін қайта жаңарту мен
әкімшіліктендіруге арнал-
ған жабдықтар мен бағдар-
ламалық өнім жиынтығы,
"Құжат айналымы" жүйесін
құруға арналған бір база-
лық бағдарламалық өнім. <*>
---------------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.12.03. N 86a қаулысымен.
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Республика Парламентінің ақпараттық-техникалық негізін жасау. Қазақстан Республикасының Парламентін компьютерлік және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету.

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   600        Обеспечение  Объявляется тендер на      Январь  Победитель
вычисли-     приобретение оборудования          определится
тельной                                         после про-
и организа-                                     ведения
ционной                                         тендера
техникой
Парламента
Республики
Казахстан
Закуп:            Февраль Хозяйствен-
6 машин копировально-      декабрь ное управле-
множительной техники с             ние Парла-
комплектом расходных и             мента
быстроизнашивающихся               Республики
частей, 134 компьютера,            Казахстан
141 принтер, 72 сканер-
копиров, 3 экрана для
отображения информации
конгресс- систем,
комплекта оборудования
и программного продукта
для реконструкции и
администрирования
локальной компьютерной
сети Парламента, одного
базового программного
продукта для создания
системы "Документооборот".
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3 декабря 2002 г. N 86a .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание основы информационно-технических систем Парламента Республики. Обеспечение компьютерной и другой организационной техникой Парламента Республики Казахстан.