Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 30 қаңтар N 135
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған 1-7 қосымшаларға сәйкес республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 135 қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiлігі
2002 жылға арналған 001 "Әкiмшiлiк шығындар"
республикалық бюджет бағдарламасының
ТӨЛҚҰЖАТЫ
1. Құны: 77517 мың (жетпiс жеті миллион бес жүз он жеті мың) теңге. <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.11.29. N 135b қаулысымен
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы заңының 1-30 бабы; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгiнің мәселелерi" 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 280 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджет есебінен қамтамасыз ететiн органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудің бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының жүйесiн оңтайландыру iс-қызметi жөнiндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегі агенттiгі орталық аппаратына және аумақтық бөлiмшелерге жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуы үшiн олардың қызметтерiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегі агенттiгі орталық аппаратын және аумақтық бөлiмшелерiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөніндегі шаралар жоспары:
N !Бағ.!Кіші!Бағдарлама.  !Бюджеттік бағдарламаны!Iске асыру!  Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !  (кіші бағдарламаны) !  мерзiм. !орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !   дері   !
!коды!лама!лардың) атауы!   шаралар жоспары    !          !
!    !коды!             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2002 года N 135
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые паспорта республиканских бюджетных программ на 2002 год согласно приложениям 1-7.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2002 года N 135
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы --------------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты" на 2002 год
1. Стоимость: 77517 тысяч тенге (семьдесят семь миллионов пятьсот семнадцать тысяч тенге). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 ноября 2002 г. N 135б .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1-30 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и его территориальных подразделений, для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппаратов центральных и территориальных подразделений Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   001  001  Әкiмшiлiк     Жүктелген функцияларды  2002 жыл  Қазақстан
шығындар      орындау мақсатында       ішiнде   Республика.
Орталық       Қазақстан Республикасы            сының
органның      Мемлекеттiк қызмет                Мемлекеттік
аппараты      iстерi жөнiндегі                  істер
агенттiгінiң орталық              жөніндегі
аппаратты 44 бiрлiк               агенттігі
мөлшерiндегі штаттық
құрам шегiнде ұстау <*>
002  Аумақтық      Жүктелген функцияларды  2002 жыл  Қазақстан
органдар      орындау мақсатында       iшiнде   Республика.
аппараттары   Қазақстан Республикасы            сының
Мемлекеттік қызмет                Мемлекеттік
iстерi жөнiндегі                  істер
агенттігінің аумақтық             жөнiндегi
органдарын 120 бірлік             агенттігі
мөлшеріндегі штаттық
құрам шегінде ұстау
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.11.29. N 135b қаулысымен
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігіне жүктелген функциялардың сапалы және уақтылы орындалуы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 135 қаулысына
2 қосымша
ЕСКЕРТУ. 2-қосымша өзгерді -  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң  2002.05.27. N 581 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiлігі
2002 жылға арналған "Республиканың мемлекеттік қызмет
кадрларын ақпараттандыру және тестілеу жүйесiнің жұмыс iстеуi" 31 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ТӨЛҚҰЖАТЫ
1. Құны: 41720 мың (қырық бір миллион жеті жүз жиырма мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегi 5-бабы, "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет iстерi жөнiндегi агенттігі Ақпараттар және тестiлеу орталығының мемлекеттік мекемелер мәселесi" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 50 қаулысы .
3. Бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы мемлекеттiк қызметшілерінің автоматтандырылған ақпараттық деректер базасын құру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттерi: мемлекеттік қызмет кадрларын басқарудың республикалық ақпараттық жүйесiн құру, мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегі мемлекеттiк органдардың және орталық органдар кадр қызметтерінің жүйесiн техникалық жарақтандыру, мемлекеттік қызметшiлер жөнiндегі деректер базасын ақпараттық және бағдарламалық қамтамасыз ету және ақпараттық толықтыру мен өңдеу.

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   001   001  Администра-  Содержание центрального  В течение Агентство
тивные       аппарата Агентства       2002 года Республики
затраты      Республики Казахстан               Казахстан
Аппарат      по делам государственной           по делам
центрального службы с целью выполнения          государст-
органа       возложенных функций в              венной
пределах штатной числен-           службы
ности в количестве 44
единиц
---------------------------------------------------------------------------
002   Аппараты     Содержание аппаратов    В течение  Агентство
террито-     территориальных органов 2002 года  Республики
риальных     Агентства Республики               Казахстан по
органов      Казахстан по делам                 делам госу-
государственной службы             дарственной
с целью выполнения                 службы
возложенных на них
функций в пределах
штатной численности в
количестве 120 единиц
<*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 ноября 2002 г. N 135б .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы функций.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2002 года N 135
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы --------------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
031 "Функционирование системы информатизации и тестирования
кадров государственной службы республики" на 2002 год
1. Стоимость: 41720 тысяч тенге (сорок один миллион семьсот двадцать тысяч) тенге.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 27 мая 2002 г. N 135а .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 5 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 50 "Вопросы государственного учреждения "Центр информации и тестирования Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание информационной автоматизированной базы данных государственных служащих Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: формирование республиканской информационной системы управления кадрами государственной службы, техническое оснащение системы государственных органов по делам государственной службы и кадровых служб центральных органов, информационное и программное обеспечение и информационное наполнение и обработка базы данных по государственным служащим.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Кіші!Бағдарлама.  !Бюджеттік бағдарламаны!Iске асыру!  Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !  (кіші бағдарламаны) !  мерзiм. !орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !   дері   !
!коды!лама!лардың) атауы!   шаралар жоспары    !          !
!    !коды!             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1    31       Республика
мемлекеттік
қызметiнің
кадрларын
ақпараттандыру
және тестiлеу
жүйесінің
жұмыс істеуі
030 Мемлекеттік    Бекiтілген штаттық      2002 жыл  Қазақстан
қызметшiлердi  құрамның 8 бiрлiк        ішінде   Республика.
ақпараттандыру мөлшерiнде орталық                сының
және тестiлеу  аппаратты қамтамасыз              Мемлекеттік
орталығы       ету, тестілеулер                  қызмет
өткiзу. ҚР Мемлекеттiк            істері
қызмет істерi жөнiндегі           жөніндегі
агенттігін техникалық             агенттігі
және ақпараттық
қамтамасыз ету
031  Азаматтарды    Әкімшілік мемлекеттік   2002     Қазақстан
әкімшілік      қызметке бос орындар    жылғы    Республикасы.
мемлекеттік    туралы ақпаратты       желтоқсан ның Мемлекет.
қызметке бос   БАҚ-та жариялау                  тік қызмет
орындар ту.                                     істері
ралы хабардар                                   жөніндегі
ету ---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет iстерi жөнiндегі агенттiгiнiң iс-қызметiн ақпараттық және техникалық қолдау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 135 қаулысына
3 қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiлігі
2002 жылға арналған "Мемлекеттік қызметшiлердi тестілеудің
ақпараттық жүйесiн дамыту"
601 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ТӨЛҚҰЖАТЫ
1. Құны: 3712 мың (үш миллион жеті жүз он екi мың) теңге.
2. Бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегі 5-бабы, "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi Ақпараттар және тестілеу орталығының мемлекеттік мекемелер мәселесi" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 50 қаулысы.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1  031        Функционирова-
ние системы
информатиза-
ции и
тестирования
кадров
государствен-
ной службы
Республики
030   Центр         Содержание аппарата      В течение  Агентство
информатиза-  Центра информатизации и  2002 года  Республики
ции и         тестирования, проведение            Казахстан
тестирования  тестирований в пределах             по делам
государствен- утвержденной штатной                государст-
ных           численности в количестве            венной
служащих      8 единиц, техническое и             службы
информационное обеспечение          Центр
Агентства Республики                информации
Казахстан по делам                  и тестиро-
государственной службы              вания
031   Информирова-  Публикации в СМИ         Декабрь    Агентство
ние граждан   информации о вакансиях   2002       Республики
о вакансиях   на административную      года       Казахстан
на админис-   государственную службу              по делам
тративную                                         государст-
государст-                                        венной
венную                                            службы
службу
<*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 27 мая 2002 г. N 135а   P02135a_   .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: информационная и техническая поддержка деятельности Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2002 года N 135
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы --------------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
601 "Развитие информационной системы тестирования
государственных служащих" на 2002 год
1. Стоимость: 3712 тысяч тенге (три миллиона семьсот двенадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа программы: статья 5 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 50 "Вопросы государственного учреждения "Центр информации и тестирования Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттік қызметке үмiткерлердi тестілеудiң ақпараттық жүйесiн дамыту және мемлекеттік қызметшiлердiң барлық санаттарын компьютерлік тестілеуге көшу.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: қолданылып жүрген бағдарламалық қамтамасыз етудi жетілдiрiп өңдеу және ұлттық тесттердi одан әрi әзiрлеу мен жетiлдiру.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегі шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Кіші!Бағдарлама.  !Бюджеттік бағдарламаны!Iске асыру!  Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !  (кіші бағдарламаны) !  мерзiм. !орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !   дері   !
!коды!лама!лардың) атауы!   шаралар жоспары    !          !
!    !коды!             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   601       Мемлекеттiк   20 дана мөлшерiнде      2002 жыл  Қазақстан
қызметшілердi тұрақты қуат беру        ішінде   Республика.
тестілеудiң   блогын алу;                       сының
ақпараттық    16 дана мөлшерiнде 100            Мемлекеттік
жүйесін       Мbit портты концентра.            қызмет істері
дамыту        торларын алу;                     жөніндегі
20 дана мөлшерiнде                агенттігі
модемдер алу.                     Ақпарат және
тестілеу
орталығы
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтiлетін нәтижелер: қолданылып жүрген қашықтық тестілеу жүйесін жетiлдiру, Қазақстан Республикасының заңнамаларын бiлудiң ұлттық тестілерін жаңарту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 135 қаулысына
4 қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiлігі
2002 жылға арналған "Кадрлардың біліктiлiгiн арттыру
және қайта даярлау" 10 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ТӨЛҚҰЖАТЫ
1. Құны: 46892 мың (қырық алты миллион сегіз жүз тоқсан екi мың) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегі заңының 3, 5-бабы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттік қызметшiлердi даярлауды, қайта даярлауды және бiлiктiлiгiн арттыруды жетiлдiру жөнiндегі одан арғы шаралар туралы" 1998 жылғы 18 қыркүйектегі N 4075 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгінiң мәселелерi" 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 280 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттiк қызметте болу тәртiбi туралы ереженi бекіту туралы" 2000 жылғы 10 наурыздағы N 357 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Мемлекеттiк қызмет Академиясының мәселелерi" 1998 жылғы 12 қарашадағы N 4142 нұсқауы; "Мемлекеттік қызметшiлердi даярлаудың, қайта даярлаудың және бiлiктілігін арттырудың жекелеген мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 11 қарашадағы N 1156 қаулысы ; "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулысы .

3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие информационной системы тестирования кандидатов на государственную службу и переход на компьютерное тестирование всех категорий государственных служащих.
5. Задачи бюджетной программы: доработка существующего программного обеспечения и дальнейшая разработка и усовершенствование национальных тестов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7     --!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   601        Развитие     Приобретение блоков                Агентство
информацион- бесперебойного питания в           Республики
ной системы  количестве 20 штук;                Казахстан
тестирования Приобретение             В течение по делам
государст-   концентраторов 100 MBit  2002 года государст-
венных       портовый в количестве              венной
служащих     16 штук;                           службы Центр
Приобретение модемов в             информации и
количестве 20 штук                 тестирования
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: усовершенствование существующей системы дистанционного тестирования, обновление национальных тестов на знание законодательства Республики Казахстан.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2002 года N 135
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы --------------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2002 год
1. Стоимость: 46892 тысячи тенге (сорок шесть миллионов восемьсот девяносто две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 3, 5 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1998 года N 4075 "О дальнейших мерах по совершенствованию подготовки и повышения квалификации государственных служащих"; Указ Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы"; Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 357  "Об утверждении Положения о порядке прохождения государственной службы"; распоряжение Президента Республики Казахстан от 12 ноября 1998 года N 4142 "Вопросы Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года N 1156 "Отдельные вопросы подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих"; постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасын мемлекеттiк қызметшiлердiң жоғары бiлiктi кадрларымен қамтамасыз ету, мемлекеттiк қызмет кадрларының кәсiби деңгейін арттыру және мемлекеттік қызметшілердi оқыту саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, сондай-ақ тұрақты негізде аумақтық органдардың аппараттарын қоса Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет iстерi жөнiндегі агенттiгi қызметкерлерiнің кәсiби деңгейi мен бiлiктілiгiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызметшiлердi қазiргi заманның талаптарына сәйкес даярлау және біліктілігін арттыру; мемлекеттiк қызмет пен кадр саясаты, мемлекеттiк және жергілiктi басқару саласында ғылыми зерттеулер жүргізу; республика оқу орындарының және аймақтық орталықтардың мемлекеттiк қызмет үшiн мамандар даярлауды, қайта даярлауды және мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыруды жүзеге асыратын салаларындағы iс қызметтерiн үйлестiру және әдiстемелiк басшылықты қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Кіші!Бағдарлама.  !Бюджеттік бағдарламаны!Iске асыру!  Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !  (кіші бағдарламаны) !  мерзiм. !орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !   дері   !
!коды!лама!лардың) атауы!   шаралар жоспары    !          !
!    !коды!             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1    10   30  Кадрлардың     Бекiтiлген оқу         2002 жыл  Қазақстан
бiлiктiлiгiн   жоспарына сәйкес        ішінде   Республика.
арттыру және   оқу шаралары,                    сының
қайта даярлау. мемлекеттiк қызмет               Мемлекеттік
Қазақстан Рес. академиясында                    қызмет істері
публикасының   оқитын тыңдаушылардың            агенттігі.
Президентi     орташа жылдық саны
жанындағы      15. Мемлекеттiк                  Қазақстан
мемлекеттік    қызметшiлердiң бiлiк.            Республика.
қызмет         тілігiн арттыру                  сының
академиясы     курстарын жүргізу.               Президенті
Білiктілiктi арттыру             жанындағы
курстарынан өтетін               мемлекеттік
мемлекеттiк                      қызмет
қызметшілердiң орташа            академиясы
жылдық саны 1150.
Жоғарғы буындағы 80
мемлекеттік қызметшiнің
31    Мемлекеттік    мемлекеттік басқару              Қазақстан
қызметшілердi  бойынша екi апталық              Республика.
оқыту және     курсын өткiзу.                   сының
біліктілігін   Жоғары буынның                   Мемлекеттік
арттыру        50 оқытушысы мен 250             қызмет істері
жүйесiн        мемлекеттік қызметшiсiнiң        жөніндегі
жетілдіру      бас апталық базалық              агенттігі
курстарын өткiзу.
Бекiтілген жоспар-кестеге
сәйкес Агенттік пен
аумақтық органдардың 67
қызметкерінің қысқа
мерзiмдi семинары.
Мемлекеттік
қызметшілердiң
білiктiлiгін
арттыру
05                                                   Қазақстан
Республика.
сының
Мемлекеттiк
қызмет iстерi
жөнiндегі
агенттік
---------------------------------------------------------------------------

3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение Республики Казахстан высоко-профессиональными кадрами государственных служащих, повышение профессионального уровня кадров государственной службы и развитие международного сотрудничества в области обучения государственных служащих, а также повышение профессионального уровня и квалификации сотрудников Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, включая аппараты территориальных органов на регулярной основе.
5. Задачи бюджетной программы: повышение квалификации государственных служащих и переподготовка кадров в соответствии с современными требованиями; проведение научных исследований в области государственной службы и кадровой политики государственного и местного управления; координация деятельностью и обеспечение методического руководства учебных заведений Республики и региональных центров в областях, осуществляющих подготовку специалистов для государственной службы, подготовку и повышение квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1  010         Повышение
квалификации
и переподго-
товка кадров
030   Академия     Проведение учебных        В течение Агентство
государст-   мероприятий в             2002 года Республики
венной       в соответствии с                    Казахстан
службы при   утвержденным учебным                по делам
Президенте   планом. Среднегодовое               государст-
Республики   количество слушателей,              венной
Казахстан    обучающихся в Академии              службы,
государственной службы              Академия
при Президенте Республики           государст-
Казахстан 15.                       венной
Проведение курсов                   службы при
повышения квалификации              Президенте
государственных служащих.           Республики
Среднегодовое количество            Казахстан
государственных служащих,
проходящих курсы повышения
квалификации 1150.
031   Совершенст-  Проведение двухнедельных
вование      курсов 80 государственных
системы      служащих высшего звена
обучения и   по государственному
повышение    управлению; проведение
квалифика-   пятинедельных базовых
ции госу-    курсов 50 преподавателей
дарственных  и 250 государственных
служащих     служащих высшего звена
005   Повышение    Краткосрочные семинары в
квалифика-   соответствии с утвержденным
ции          планом-графиком 67
государст-   сотрудников Агентства
венных       Республики Казахстан по
служащих     делам государственной службы
и территориальных органов

7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетiн нәтижелер: мемлекеттік органдар мемлекеттік қызмет қызметшілерінiң бiлiктілігін арттыру; оқыту және біліктілік арттыру жүйесiн жетiлдiру нәтижесiнде мемлекеттік аппарат жұмысының тиiмділiгi, мемлекеттiк қызметшілердiң білiктілiгі артады. Шаралар мемлекеттік органдардың нақтылы қажеттілігіне және лауазымдардың әртүрлi санаттарының білiктілік талаптарына сәйкес оқытуды жаңа сапалық деңгейге көтеруге мүмкіндік бередi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 135 қаулысына
5 қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiлігі
2002 жылға арналған "Мемлекеттiк қызмет академиясын есептеу
және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету"
602 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ТӨЛҚҰЖАТЫ
1. Құны: 9719 мың (тоғыз миллион жетi жүз он тоғыз мың) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi 3, 5-бабы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Мемлекеттiк қызмет академиясының мәселелерi" 1998 жылғы 12 қарашадағы N 4142 нұсқауы; "Мемлекеттiк қызметшiлердi даярлаудың, қайта даярлаудың және бiлiктiлiгiн арттырудың жекелеген мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1998 жылғы 11 қарашадағы N 1156 қаулысы; "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi - республикалық бюджеттің қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекеттік қызмет академиясын есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндетi: есептеу және ұйымдастыру техникасын алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Кіші!Бағдарлама.  !Бюджеттік бағдарламаны!Iске асыру!  Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !  (кіші бағдарламаны) !  мерзiм. !орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !   дері   !
!коды!лама!лардың) атауы!   шаралар жоспары    !          !
!    !коды!             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   602   00  Мемлекеттік   20 дана жеке компьютер, 2002 жыл  Қазақстан
қызмет        21 дана - лазерлi        iшiнде   Республика.
академиясын   принтер, 1 дана -                 сының
есептеу және  ризограф, 2 дана -                Мемлекеттік
ұйымдастыру   сервер, 1 дана                    қызмет істері
техникасымен  түрлi-түстi ксерокс,              жөніндегі
қамтамасыз    5 дана - ақ-қара                  агенттігі,
ету           ксерокс, пассивтi қуат            Қазақстан
жабдықтарын алу.                  Республика.
сының
Президентi
жанындағы
Мемлекеттік
қызмет
академиясы
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение квалификации государственных служащих государственных органов; в результате совершенствования системы обучения и повышения квалификации повышается эффективность работы государственного аппарата, профессионализм и компетентность государственных служащих. Мероприятия позволят поднять обучение на новый качественный уровень в соответствии с реальными потребностями государственных органов и квалификационными требованиями к различным категориям должностей.
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2002 года N 135
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы --------------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
602 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой
Академии государственной службы" на 2002 год
1. Стоимость: 9719 тысяч тенге (девять миллионов семьсот девятнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 3, 5 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; распоряжение Президента Республики Казахстан от 12 ноября 1998 года N 4142 "Вопросы Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года N 1156 "Отдельные вопросы подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих"; постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение вычислительной и организационной техникой Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение вычислительной и организационной техники.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1  602         Обеспечение  Приобретение персональных В течение Агентство
вычислитель- компьютеров в количестве  2002 года РК
ной и        20 штук, лазерных                   по делам
органи-      принтеров - 21 шт.,                 государст-
зационной    ризограф - 1 шт.,                   венной
техникой     серверов - 2 шт.,                   службы,
Академии     цветного ксерокса - 1 шт.,          Академия
государст-   черно-белого ксерокса -             государст-
венной       5 шт., пассивное сетевое            венной
службы       оборудование                        службы при
Президенте
Республики
Казахстан

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк органдар мемлекеттiк қызметшiлерінің сапалы оқуы үшiн
Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Мемлекеттiк қызмет академиясының материалдық-техникалық базасын нығайту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 135 қаулысына
6 қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiлігі
2002 жылға арналған "Кадрларды басқарудың ақпараттық
мемлекеттік жүйесiн жүргізу"
500 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ТӨЛҚҰЖАТЫ
1. Құны: 5034 мың (бес миллион отыз төрт мың) теңге.
2. Бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000-2002 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 7 наурыздағы N 367 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттік қызмет кадрларының, кадрлар резервiнiң, кадрларды даярлау және қайта даярлау мемлекеттік бағдарламасының мониторингі, мемлекеттік қызметке конкурстық қабылдау.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызмет персоналы жөнiндегі базаны тұрақты жаңартып отыру, пайдаланушыларды оқыту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі шаралар
жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Кіші!Бағдарлама.  !Бюджеттік бағдарламаны!Iске асыру!  Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !  (кіші бағдарламаны) !  мерзiм. !орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !   дері   !
!коды!лама!лардың) атауы!   шаралар жоспары    !          !
!    !коды!             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   500  00   Кадрларды     Трафиканы төлеу;        2002 жыл  Ақпарат
басқарудың    Қазақстан Республикасы    ішінде  және
ақпараттық    Мемлекеттік қызмет                тестілеу
мемлекеттік   iстерi жөнiндегі                  орталығы
жүйесiн       агенттігінiң 17 аймақтық
жүргiзу       басқармасында мемлекеттік
қызмет персоналы
жөнiндегі деректер
базасын тұрақты толықтыру
және жаңарту бойынша
бағдарламалық қызмет
көрсету үшiн мамандарға
ақы төлеу;
Төрт бағдарлама бойынша
(ОС әкiмшілiк жүргізу,
СУБД, кадрларды басқарудың
ақпараттық жүйесiне
әкiмшілiк ұсыныстарды
өңдеу, есептердi өңдеу)
аймақтық басқармаларда
17 маманды оқыту.
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: укрепление материально-технической базы Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан для качественного обучения государственных служащих государственных органов.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2002 года N 135
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы --------------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
500 "Сопровождение информационной государственной
системы управления кадрами" на 2002 год
1. Стоимость: 5034 тысячи тенге (пять миллионов тридцать четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367 "О плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: мониторинг кадров государственной службы, кадрового резерва, государственных программ подготовки и переподготовки кадров, конкурсный прием на государственные должности.
5. Задачи бюджетной программы: постоянное обновление базы данных по персоналу государственной службы, обучение пользователей.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1  500        Сопровождение Оплата трафика;
информацион-  оплата специалистам за
ной системы   программное обслуживание,
управления    в 17 региональных
кадрами       управлениях Агентства
Республики Казахстан по
делам государственной
службы по постоянному              Агентство
наполнению и обновлению            Республики
базы данных по персоналу           Казахстан
государственной службы;            по делам
обучение 17 специалистов В течение государст-
в региональных           2002 года венной
управлениях по четырем             службы
программам (администриро-          Центр инфор-
вание оперативной системы,         мации и
сопровождение и управление         тестирования
базы данных,
администрирование
информационной системы
управления кадрами,
разработка приложений,
разработка отчетов)

7. Барлық мемлекеттiк органдардың мемлекеттік қызмет персоналы деректер базасына қол жеткiзуін қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 135 қаулысына
7 қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiлігі
2002 жылғы арналған "Кадрларды басқарудың ақпараттық мемлекеттiк
жүйесiн дамыту" 600 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ТӨЛҚҰЖАТЫ
1. Құны: 20175 мың (жиырма миллион бір жүз жетпiс бес мың) теңге.
2. Бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізi: "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000-2002 жылдарға арналған Іс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегі шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 7 наурыздағы N 367 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: кадрлардың есебiн жүргiзу мен мониторингінің қолданылып жүрген қағазбен тасуға негізделген жүйесiн кадрлар мониторингін автоматтандырылған режиммен жүзеге асыруға мүмкіндік беретiн автоматтандырылған жүйемен алмастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттері: мемлекеттік қызмет персоналы, соның ішінде кадрлар резервi жөнiндегі республикалық деректер базасын жасау, бiрыңғай нормативтік-анықтамалық жүйе құру, кадрлар жағдайының мониторингі.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегі шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Кіші!Бағдарлама.  !Бюджеттік бағдарламаны!Iске асыру!  Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !  (кіші бағдарламаны) !  мерзiм. !орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !   дері   !
!коды!лама!лардың) атауы!   шаралар жоспары    !          !
!    !коды!             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   600       Кадрларды     Қазақстан Республикасы   2002 ж.  Ақпарат және
басқарудың    Мемлекеттiк істер                 тестілеу
ақпараттық    агенттiгiнiң 17                   орталығы
жүйесін       аймақтық басқармасында
енгізу        кадрларды басқарудың
ақпараттық жүйесiн
монтаждау және реттеу
жөнiндегі жұмыс;
Қазақстан Республикасының
50 министрлiгi мен
ведомствосын Қазақстан
Республикасының
Мемлекеттiк қызмет iстерi
жөнiндегi агенттігінің
орталық серверiмен жеке
каналмен қамтамасыз ету;
Аймақтық басқару үшін
17 бiр шапшаңдықты 100
Mbit концентраторын алу.
Кадрларды басқарудың
ақпараттық жүйесін
тәжiрибелiк-өндiрiстік
процесте анықталған
қосымшалар бойынша
бағдарламалық қамтамасыз
етудi және Агенттiк
сайтын жетілдiру.
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение доступа всех государственных органов к базе данных персонала государственной службы.
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2002 года N 135
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы --------------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
600 "Развитие информационной государственной
системы управления кадрами" на 2002 год
1. Стоимость: 20175 тысяч тенге (двадцать миллионов сто семьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367 "О плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: замена существующей системы учета и мониторинга кадров, основанной на бумажных носителях, на автоматизированную систему, позволяющей осуществлять мониторинг кадров в автоматическом режиме.
5. Задачи бюджетной программы: формирование республиканской базы данных по персоналу государственной службы, в т.ч. по кадровому резерву, создание единой нормативно-справочной системы, мониторинг состояния кадров.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   600        Развитие     Работы по монтажу и
информацион- настройке информационной
ной государ- системы управления
ственной     кадрами в 17 региональных
системы      управлениях Агентства
управления   Республики Казахстан по
кадрами      делам государственной
службы;                            Агентство
обеспечение отдельным              Республики
каналом связи 50                   Казахстан
министерств и ведомств             по делам
Республики Казахстан с             государст-
центральным сервером     В течение венной
Агентства Республики     2002 года службы
Казахстан по делам                 Центр
государственной службы:            информации
приобретение 17                    и
односкоростных                     тестирования
концентраторов 100 Мbit,
для региональных
управлений;
доработка программного
обеспечения Информационной
системы управления
кадрами по дополнениям,
выявленным в процессе
опытно-промышленной
эксплуатации

7. Бағдарламаның орындалуынан күтілетiн нәтижелер: мемлекеттiк қызметшілер мен мемлекеттiк қызметшiлер кадрларының жағдайы бойынша мониторинг жөнiндегі деректер базасын жасау және мемлекеттiк қызметшiлер кадрлары жағдайының мониторингi.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: функционирование республиканской базы данных по государственным служащим и мониторинг состояния кадров государственных служащих.