Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 20 желтоқсандағы N 1944 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 16 наурыз N 317. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Бiрыңғай жер салығын төлеушiлерге арналған көлiк құралдары мен мүлiкке қажеттiлiк нормативтерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 20 желтоқсандағы N 1944 P991944_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 55-56, 549-құжат) мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
кiрiспеде "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 2235 Заңының 126, 131" деген сөздер "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiнiң K010209_ (Салық кодексi) 345, 351, 379" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта: ", сенiмгерлiк басқару, шаруашылықты жүргiзу немесе жедел басқару" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Бiрыңғай жер салығын төлеушiлердiң көлiк құралдары мен мүлiкке қажеттiлiк нормативтерiнде:
"бiрiншi абзацта:
"шаруашылыққа меншiк, сенiмгерлiк басқару, шаруашылықты жүргiзу немесе жедел басқару құқығында тиесiлi" деген сөздер "жалпы меншiк құқығында оның мүшелерiне тиесiлi" деген сөздермен ауыстырылсын;
орыс тiлiндегі мәтiнде осы абзацта жасалған өзгерiс қазақ тiлiндегi мәтiнде алдыңғы абзацта жасалған өзгерiсте қамтылған;
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) двигателiнiң көлемi қоса алғанда 2500 текше см. дейiнгi бiр жеңiл автомобиль;";
2) тармақшада "өзiнiң ауыл шаруашылығы өнiмiн өндiру, қайта өңдеу, сақтау және сату процесiнде тiкелей пайдаланылатын," деген сөздер алынып тасталсын және "шабындыққа" деген сөз "егiстiкке" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года N 1944
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2002 года N 317. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года N 1944 P991944_ "Об утверждении нормативов потребности в транспортных средствах и имуществе для плательщиков единого земельного налога" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 55-56, ст. 549) следующие изменения:
в преамбуле слова "126, 131 Закона Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года N 2235 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" заменить словами "345, 351, 379 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)";
в пункте 2 слова "доверительного управления, хозяйственного ведения или оперативного управления," исключить;
в нормативах потребности в транспортных средствах плательщиков единого земельного налога, утвержденных указанным постановлением: в абзаце первом: слова "принадлежащие хозяйству" заменить словами "принадлежащие его членам на праве общей собственности"; слова ", доверительного управления, хозяйственного ведения или оперативного управления" исключить; подпункт 1) изложить в следующей редакции: "1) один легковой автомобиль с объемом двигателя включительно до 2500 куб. см;"; в подпункте 2) слова ", непосредственно используемые в процессе производства, переработки, хранения и реализации собственной сельскохозяйственной продукции," исключить. 2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2002 года. Премьер-Министр Республики Казахстан (Специалисты: Склярова И.В., Мартина Н.А.)