Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 26 қыркүйектегі N 1173 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 26 сәуір N 475.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының жалпы білім беретін мектептері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерін дайындаудың және басып шығарудың мақсатты бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 26 қыркүйектегі N 1173 P961173_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 39, 367-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының жалпы білім
беретін мектептері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерін дайындау
мен басып шығарудың мақсатты бағдарламасында:
"Оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді басып шығару жөніндегі
жұмыс" деген бөлімдегі:
реттік нөмірі 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Оқу жылдары бойынша оқулықтар мен
оқу-әдістемелік кешендерді басып шығару
және оларды көбейту жоспарын дайындау:
6-сынып                           2000-2003 оқу жылы,
7-сынып                           2003-2004 оқу жылы,
8-сынып                           2004-2005 оқу жылы,
9-сынып                           2005-2006 оқу жылы,
10-сынып                          2006-2007 оқу жылы,
11-сынып                          2007-2008 оқу жылы.";
реттік нөмірі 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Оқу жылдары бойынша оқулықтар
мен оқу-әдістемелік кешендерді аймақтық
орталықтарға жеткізу:
6-сынып                           2002-2003 оқу жылы,
7-сынып                           2003-2004 оқу жылы,
8-сынып                           2004-2005 оқу жылы,
9-сынып                           2005-2006 оқу жылы,
10-сынып                          2006-2007 оқу жылы,
11-сынып                          2007-2008 оқу жылы.";
реттік нөмірі 5-1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5-1. Оқу жылдары бойынша
оқулықтар мен оқу-әдістемелік
кешендерді білім беру жүйесіне
енгізу:
6-сынып                           2002-2003 оқу жылы,
7-сынып                           2003-2004 оқу жылы,
8-сынып                           2004-2005 оқу жылы,
9-сынып                           2005-2006 оқу жылы,
10-сынып                          2006-2007 оқу жылы,
11-сынып                          2007-2008 оқу жылы.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 1996 года N 1173
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 475.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 1996 года N 1173 P961173_ "О Целевой программе подготовки и издания учебников и учебно-методических комплексов для общеобразовательных школ Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 39, ст. 367) следующие изменения:
в Целевой программе подготовки и издания учебников и
учебно-методических комплексов для общеобразовательных школ Республики
Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "Работа по выпуску учебников и учебно-методических
комплексов":
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"3. Подготовка плана издания учебников
и учебно-методических комплексов и
тиражирования по годам обучения:
6 - класс                            2002-2003 учебный год,
7 - класс                            2003-2004 учебный год,
8 - класс                            2004-2005 учебный год,
9 - класс                            2005-2006 учебный год,
10 - класс                            2006-2007 учебный год,
11 - класс                            2007-2008 учебный год.";
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"5. Доставка учебников и учебно-
методических комплексов до
региональных центров по годам
обучения:
6 - класс                            2002-2003 учебный год,
7 - класс                            2003-2004 учебный год,
8 - класс                            2004-2005 учебный год,
9 - класс                            2005-2006 учебный год,
10 - класс                            2006-2007 учебный год,
11 - класс                            2007-2008 учебный год.";
строку, порядковый номер 5-1, изложить в следующей редакции:
"5-1. Внедрение учебников и учебно-
методических комплексов в
образовательную систему по годам
обучения:
6 - класс                            2002-2003 учебный год,
7 - класс                            2003-2004 учебный год,
8 - класс                            2004-2005 учебный год,
9 - класс                            2005-2006 учебный год,
10 - класс                            2006-2007 учебный год,
11 - класс                            2007-2008 учебный год.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)