Шығыс Қазақстан облысының 2002 жылға арналған жергiлiктi инвестициялық жобалары және жергiлiктi атқарушы органының қарыз алуы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 15 маусым N 654
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Z990357_ Заңына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 17 шiлдедегi N 1082 P001082_ қаулысымен бекiтiлген Жергiлiктi атқарушы органдардың қарыз алуы есебiнен қаржыландырылатын аймақтық инвестициялық бағдарламаларды Қазақстан Республикасының Үкiметімен келiсу рәсiмi жөнiндегi ережеге сәйкес, сондай-ақ жергiлiктi тауар өндiрушілердi қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Жергiлiктi атқарушы органның қарыз алуы қаражаты есебiнен қаржыландырылатын Шығыс Қазақстан облысының 2002 жылға арналған мынадай жергілiктi инвестициялық жобаларына келiсiм берiлсiн:
1) 2000000000 (екі миллиард) теңге қаржыландыру көлемiмен "БИПЭК АВТО" жабық акционерлiк қоғамының Өскемен автомобиль құрастыру зауытына;
2) 700000000 (жетi жүз миллион) теңге қаржыландыру көлемiмен шағын бизнестi, өңдеу өнеркәсiбiн және ауыл шаруашылығын қолдау.
2. Жергiлiктi инвестициялық жобаларды iске асыру үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 4 қыркүйектегi N 1139 P011139_ қаулысымен бекiтiлген Жергiлiктi атқарушы органдардың орта мерзiмдi валюталық мемлекеттiк эмиссиялық бағалы қағаздарын шығару, орналастыру, айналысқа қосу, өтеу және оларға қызмет көрсету ережесiне сай 2700000000 (екі миллиард жеті жүз миллион) теңге көлемiнде жергілiктi атқарушы органның бағалы қағаздарын шығару жолымен "Мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999
жылғы 2 тамыздағы
Z990464_
Заңына сәйкес белгiленген жергiлiктi атқарушы
органның борыш лимитi шегiндегi заемдарды заңнамада белгіленген тәртіппен
тарту туралы Шығыс Қазақстан облысы әкімінің ұсынысы қабылдансын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О местных инвестиционных проектах и заимствовании местным исполнительным органом Восточно-Казахстанской области на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2002 года N 654
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" и Р001082_ Правилами по процедуре согласования с Правительством Республики Казахстан региональных инвестиционных программ, финансируемых за счет заимствования местных исполнительных органов, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2000 года N 1082, а также в целях поддержки местных товаропроизводителей Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с местными инвестиционными проектами Восточно- Казахстанской области на 2002 год, финансируемыми за счет средств заимствования местным исполнительным органом:
1) Усть-Каменогорский автосборочный завод закрытого акционерного общества "БИПЭК АВТО" с объемом финансирования 2000000000 (два миллиарда) тенге;
2) поддержка малого бизнеса, перерабатывающей промышленности и сельского хозяйства с объемом финансирования 700000000 (семьсот миллионов) тенге.
2. Принять предложение акима Восточно-Казахстанской области о привлечении в установленном законодательством порядке займов в пределах лимита долга местного исполнительного органа, установленного в соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 августа 1999 года Z990464_ "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге", путем выпуска местным исполнительным органом ценных бумаг в объеме 2700000000 (два миллиарда семьсот миллионов) тенге в соответствии с P011139_ Правилами выпуска, размещения, погашения и обслуживания среднесрочных валютных государственных эмиссионных ценных бумаг местных исполнительных органов, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2001 года N 1139, для финансирования
местных инвестиционных проектов.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)