Толығымен автоматтандырылған қазынашылық жүйесін (Қазынашылықты жаңарту жобасы) орнату және сынау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 18 маусым N 671
Мемлекеттік шығыстарды тиімді басқару үшін толығымен автоматтандырылған қазынашылық жүйесін (Қазынашылықты жаңарту жобасы) орнату және сынау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
2002 жылғы 25 желтоқсанға дейін "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру және Дамыту Банкі арасындағы займ (Қазынашылықты жаңғырту жобасы) туралы 1996 жылғы 22 тамыздағы келісімді бекіту туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 7 желтоқсандағы Z960049_ Заңымен бекітілген Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру және Дамыту Банкі арасындағы займ (Қазынашылықты жаңғырту жобасы) туралы 1996 жылғы 22 тамыздағы келісімге сәйкес әзірленген толығымен автоматтандырылған қазынашылық жүйесін Қазақстан Республикасының бүкіл аумағы бойынша орнатуды және сынауды оның рәсімдерін республикалық және жергілікті бюджеттік бағдарламалардың әкімшілеріне қолдана отырып аяқтасын;
республикалық бюджет комиссиясының қарауына толығымен автоматтандырылған қазынашылық жүйесін орнатуды және сынауды аяқтау үшін қаражат бөлу туралы ұсыныс енгізсін.
2. "Қазынашылықты жаңарту жобасын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 қазандағы N 1059 P981059_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 2 және 5-тармақтарда "департаментіне", "департаменті" деген сөздер "комитетіне", "комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 4-тармақтың 1) тармақшасында "2000 жылға дейінгі кезеңге" деген сөздер алынып тасталсын;
3) 6-тармақта "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Сырттан қарыз алу жөніндегі комитеті" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 3-жолдың 2-бағанында "жабдықтауға" деген сөз
"жабдықтарды сатып алуға, жеткізуге, орнатуға және ұстауға" деген
сөздермен ауыстырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
А.С.Павловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Омарбекова А.Т.

Об установлении и испытании полностью автоматизированной казначейской системы (Проект модернизации Казначейства)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2002 года N 671
В целях установления и испытания полностью автоматизированной казначейской системы (Проект модернизации Казначейства) для эффективного управления государственными расходами Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
до 25 декабря 2002 года по всей территории Республики Казахстан завершить установление и испытание полностью автоматизированной казначейской системы, разработанной в соответствии с Соглашением о займе (Проект модернизации Казначейства) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития от 22 августа 1996 года, ратифицированным Законом Республики Казахстан от 7 декабря 1996 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект модернизации Казначейства) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития от 22 августа 1996 года", распространив ее процедуры на администраторов республиканских и местных бюджетных программ;
внести на рассмотрение республиканской бюджетной комиссии предложение о выделении средств для завершения установления и испытания полностью автоматизированной казначейской системы.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 1998 года N 1059 P981059_ "O реализации Проекта модернизации Казначейства" следующие изменения и дополнение:
1) в пунктах 2 и 5 слова "Департамент", "Департаменту" заменить словами "Комитет", "Комитету";
2) в подпункте 1) пункта 4 слова ", на период по 2000 год" исключить;
3) в пункте 6 слова "Комитету по внешнему заимствованию Министерства финансов Республики Казахстан" заменить словами "Министерству финансов Республики Казахстан";
4) в приложении к указанному постановлению:
в графе 2 строки, порядковый номер 3 после слов "персонала и"
дополнить словами "покупку, доставку, установку и содержание".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
Павлова А.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)