"Сарытаc" ашық акционерлiк қоғамының кредиторлық берешегiн қайта құрылымдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 20 тамыз N 931
Отандық тауар өндiрушiлердi қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Медетшi қор" жабық акционерлiк қоғамымен бiрлесiп (келiсiм бойынша) заңнамада белгiленген тәртiппен 1996 жылғы 15 наурыздағы N 38, 1996 жылғы 29 тамыздағы N 48, 1997 жылғы 11 сәуiрдегi N 74, 1997 жылғы 18 тамыздағы N 88, 1997 жылғы 23 қазандағы N 97 және 1997 жылғы 25 қарашадағы N 101 кредит шарттарына сәйкес республикалық бюджет қаражаты есебiнен берілген кредиттер бойынша "Сарытас" ашық акционерлiк қоғамының кредиторлық берешегiн қайта құрылымдауды қамтамасыз етсiн, онда:
2004 жылдан бастап 2005 жылды қоса алғанда негiзгi борыш пен сыйақы;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 832 P020832_ қаулысымен бекiтiлген Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттiң атқарылуы және есептiлiк нысандарын жүргiзу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегi қаржылық рәсiмдердiң ережесiне сәйкес сыйақы есептеу;
"Сарытас" ашық акционерлiк қоғамының республикалық бюджет алдындағы
мiндеттемелерiн орындауын қамтамасыз ету мақсатында тиiстi кепіл келiсiмiн
ресiмдеу қамтылады.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
А.С.Павловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О реструктуризации кредиторской задолженности открытого акционерного общества "Сары-Тас"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2002 года N 931
В целях поддержки отечественных товаропроизводителей Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с закрытым акционерным обществом "Реабилитационный фонд" (по согласованию) в установленном законодательством порядке обеспечить реструктуризацию задолженности открытого акционерного общества "Сары-Тас" по кредитам, выданным за счет средств республиканского бюджета в соответствии с кредитными договорами от: 15 марта 1996 года N 38; 29 августа 1996 года N 48; 11 апреля 1997 года N 74; 18 августа 1997 года N 88; 23 октября 1997 года N 97 и 25 ноября 1997 года N 101, включающую:
возврат основного долга и вознаграждения, начиная с 2004 года по 2005 год включительно;
начисление вознаграждения в соответствии с P020832_ Правилами финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832;
оформление соответствующего залогового соглашения в целях обеспечения исполнения открытым акционерным обществом "Сары-Тас" обязательств перед республиканским бюджетом.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Павлова А.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)