Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 27 наурыздағы N 356 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 28 желтоқсан N 1399
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік азық-түлік резервіне 2002 жылғы егіннің астығын мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 27 наурыздағы N 356 қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
үшінші абзацтағы "153740 (бір жүз елу үш мың жеті жүз қырық) тоннаға дейінгі көлемдегі үшінші сыныптан төмен емес дәнінің маңызы 25%-дан кем емес жұмсақ сортты азық-түліктік бидай астығын 1663774280 (бір миллиард алты жүз алпыс үш миллион жеті жүз жетпіс төрт мың екі жүз сексен) теңге сомасына" деген сөздер "153728 (бір жүз елу үш мың жеті жүз жиырма сегіз) тоннаға дейінгі көлемдегі үшінші сыныптан төмен емес дәнінің маңызы 25 %-дан кем емес жұмсақ сортты азық-түліктік бидай астығын 1663640000 (бір миллиард алты жүз алпыс үш миллион алты жүз қырық мың) теңге сомасына" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "30000 (отыз мың) тоннаға дейінгі көлемдегі үшінші сыныптан төмен емес қатты сортты азық-түліктік бидай астығын 348000000 (үш жүз қырық сегіз миллион) теңге сомасына" және "бір тоннасын 11600 (он бір мың алты жүз) теңгеден кем емес баға бойынша" деген сөздер "22510 (жиырма екі мың бес жүз он) тоннаға дейінгі көлемдегі СТ РК 1046 - 2001 үшінші сыныптан төмен емес қатты сортты азық-түліктік бидай астығын 348000000 (үш жүз қырық сегіз миллион) теңге сомасына" және "бір тоннасын 15460 (он бес мың төрт жүз алпыс) теңгеден кем емес баға бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
бесінші абзац алынып тасталсын;
алтыншы абзацтағы "60000 (алпыс мың) тоннаға дейінгі көлемдегі екінші сыныпты арпаны 371040000 (үш жүз жетпіс бір миллион қырық мың) теңге сомасына" деген сөздер "65000 (алпыс бес мың) тоннаға дейінгі көлемдегі екінші сыныпты арпаны 401960000 (төрт жүз бір миллион тоғыз жүз алпыс мың) теңге сомасына" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік азық-түлік резервіне 2002 жылғы егіннің астығын мемлекеттік сатып алудың ережесінде:
7-тармақтың 2) тармақшасындағы "11600 (он бір мың алты жүз)" деген сөздер "15460 (он бес мың төрт жүз алпыс)" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2002 года N 356
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года N 1399
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2002 года N 356 "О государственном закупе зерна урожая 2002 года в государственный продовольственный резерв" следующие изменения:
в пункте 1:
в абзаце третьем слова "в объеме до 153740 (сто пятьдесят три тысячи семьсот сорок) тонн зерна продовольственной пшеницы мягких сортов не ниже третьего класса с клейковиной не менее 25% на сумму 1663774280 (один миллиард шестьсот шестьдесят три миллиона семьсот семьдесят четыре тысячи двести восемьдесят) тенге" заменить словами "в объеме до 153728 (сто пятьдесят три тысячи семьсот двадцать восемь) тонн зерна продовольственной пшеницы мягких сортов не ниже третьего класса с клейковиной не менее 25% на сумму 1663640000 (один миллиард шестьсот шестьдесят три миллиона шестьсот сорок тысяч) тенге";
в абзаце четвертом слова "до 30000 (тридцать тысяч) тонн зерна продовольственной пшеницы твердых сортов не ниже третьего класса на сумму 348000000 (триста сорок восемь миллионов) тенге по цене не менее 11600 (одиннадцать тысяч шестьсот) тенге" заменить словами "до 22510 (двадцать две тысячи пятьсот десять) тонн зерна продовольственной пшеницы твердых сортов не ниже третьего класса пo СТ РК 1046-2001 на сумму 348000000 (триста сорок восемь миллионов) тенге по цене не менее 15460 (пятнадцать тысяч четыреста шестьдесят) тенге";
абзац пятый исключить;
в абзаце шестом слова "до 60000 (шестьдесят тысяч) тонн ячменя второго класса на сумму 371040000 (триста семьдесят один миллион сорок тысяч) тенге" заменить словами "до 65000 (шестьдесят пять тысяч) тонн ячменя второго класса на сумму 401960000 (четыреста один миллион девятьсот шестьдесят тысяч) тенге";
в Правилах государственного закупа зерна урожая 2002 года в государственный продовольственный резерв, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 2) пункта 7 слова "11600 (одиннадцать тысяч шестьсот)" заменить словами "15460 (пятнадцать тысяч четыреста шестьдесят)";
подпункт 3) пункта 7 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан