Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 1 ақпандағы N 150 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 21 желтоқсан N 150а
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 1 ақпандағы N 150 қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 17-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi" деген 5-тармақтағы "аумақтық органдарды ұйымдастыру техникалармен" деген сөздерден кейiн ", жиhазбен және тұрмыстық техникамен" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны жүзеге асырудың іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiндегi "Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) жүзеге асыру жөнiндегi іс-шаралар" деген 5-баған "21 дана фaкc" деген сөздерден кейiн "1 дана көбейту-сызу аппаратын, 5 дана көшіру-көбейту аппаратын, 38 дана факсимильдiк аппарат, 18 дана кондиционер, 43 дана шкаф, 11 дана үстел, 10 дана орындық, 15 дана офистік жиhаздар жинағын, 7 дана жұмсақ жиhаз жинағын" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақтағы "аумақтық бөлiмшелердi ұйымдастыру техникаларымен" деген сөздер "аумақтық органдарды ұйымдастыру техникаларымен, жиһазбен және тұрмыстық техникамен" деген сөздермен ауыстырылсын, әрі қарай мәтін бойынша.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2002 года N 150
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2002 года N 150а
В соотвествии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2002 года N 150 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям на 2002 год" следующие дополнения:
в приложении 17, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 5 "Задачи бюджетной программы:" после слов "обеспечение территориальных органов оргтехникой" дополнить словами "мебелью и бытовой техникой";
в таблице 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы графу 5 "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" после слов "в количестве 21 шт." дополнить словами "множительно-маркеровального аппарата - 1 шт., копировально-множительных аппаратов - 5 шт., факсимильных аппаратов - 38 шт., кондиционеры - 18 шт., шкафы - 43 шт., столы - 11 шт., стулья - 10 шт., комплект офисной мебели - 15 шт., комплект мягкой мебели - 7 шт.";
в пункте 7 "Ожидаемые результаты бюджетных программ:" после слов "оснащение территориальных органов оргтехникой" дополнить словами "мебелью и бытовой техникой".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан