Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 ақпандағы N 206 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 20 желтоқсан N 206б
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 ақпандағы N 206 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) тақырыптағы және мәтiндегi "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгiнiң" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта:
"1-4" деген сандар "1, 3, 4" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
мәтiндегi "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгi", "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгiнiң", "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгiне" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi", "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң", "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта:
"272 748 мың (екі жүз жетпiс екi миллион жетi жүз қырық сегiз мың) теңге" деген сөздер "256 128 мың (екi жүз елу алты миллион бір жүз жиырма сегiз мың) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақ ", "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 13 шiлдедегi N 775 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 12 қыркүйектегi N 996 қаулысы " деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың "Бағдарламаларды (кiшi бағдарламаларды) iске асыру жөнiндегi iс-шара" деген 5-бағанындағы "186" деген сан "157" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 206
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2002 года N 206б
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 206 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса на 2002 год" следующие изменения и дополнения:
1) в заголовке и в тексте слова "Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" заменить словами "Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции";
в пункте 1:
цифры "1-4" заменить цифрами "1, 3, 4";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в тексте слова "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса", "Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса", "Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" заменить словами "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции", "Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции", "Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции";
в пункте 1:
слова "272 748 тысяч тенге (двести семьдесят два миллиона семьсот сорок восемь тысяч тенге) заменить словами "256 128 тысяч тенге (двести пятьдесят шесть миллионов сто двадцать восемь тысяч тенге);
пункт 2 дополнить словами ", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2002 года N 775 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39", постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан";
в графе 5 "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" цифру "186" заменить цифрой "157";

3) көрсетiлген қаулыға 2-қосымша алынып тасталсын;
4) көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
мәтiндегi "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақ ", "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақтың "Бағдарламаның коды" деген 2-бағанындағы "031" деген сан "030" деген санмен ауыстырылсын;
5) көрсетiлген қаулыға 4-қосымшада:
мәтiндегi "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнесті қолдау жөнiндегi агенттiгi", "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгiнiң" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi", "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақ ", "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы " деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақтың "Бағдарламаның коды" деген 2-бағанындағы "032" деген сан "031" деген санмен ауыстырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 12 ақпандағы N 206 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 21 наурыздағы N 206a қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
3. Ocы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3) Приложение 2 к указанному постановлению исключить;
4) в Приложении 3 к указанному постановлению:
в тексте слова "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" заменить словами "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции";
пункт 2 дополнить словами ", постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715";
в графе 2 "Код программы" пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" цифру "031" заменить цифрой "030";
5) в приложении 4 к указанному постановлению:
в тексте слова "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса", "Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса", "Агентством Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" заменить словами "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции", "Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции", "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции";
пункт 2 дополнить словами ", постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715";
в графе 2 "Код программы" пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" цифру "032" заменить цифрой "031".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2002 года N 206а "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 206".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан