Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Қазоңтүстікгипросушар" жобалау-іздестіру институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2003 жылғы 24 қаңтар N 89
"Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттік азық-түлiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 2 тамыздағы N 864  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Қазоңтүстікгипросушар" жобалау-iздестiру институты" республикалық мемлекеттiк кәсіпорны Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi комитетінің "Қазагромелиосушар" республикалық әдiстемелік орталығы" мемлекеттік мекемесi" (бұдан әрi - Мекеме) етіп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Мекеме қызметiнiң негiзгi мәнi суландыру жүйелерi жай-күйінің мониторингін жүргiзу, суармалы телiмдердiң құрылысын жобалауды жүзеге асыру, нормативтiк әдiстемелік құжаттар әзiрлеу болып белгiленсiн.
3. Мекеме штат санының лимитi 23 бiрлiк санында бекiтiлсiн.
4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртіппен:
1) Мекеменің жарғысын бекiтсiн;
2) Мекеменің әдiлет органдарында мемлекеттік тiркелуiн қамтамасыз етсін;
3) осы қаулыны iске асыру жөнiнде өзге де шаралар қабылдасын.
5. <*>
Ескерту. 5-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.06. N 310   қаулысымен .
6. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реорганизации Республиканского государственного предприятия "Проектно-изыскательский институт "Казюжгипроводхоз" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2003 года N 89
В соответствии с постановлением  Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2002 года N 864 "О Плане мероприятий по реализации Государственной агропродовольственной программы Республики Казахстан на 2003-2005 годы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать Республиканское государственное предприятие "Проектно-изыскательский институт "Казюжгипроводхоз" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем преобразования в государственное учреждение "Республиканский методический центр "Казагромелиоводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (далее - Учреждение).
2. Определить основным предметом деятельности Учреждения ведение мониторинга состояния ирригационных систем, осуществление проектирования строительства участков орошения, разработку нормативно-методических документов.
3. Утвердить лимит штатной численности Учреждения в количестве 23 единиц.
4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить устав Учреждения;
2) обеспечить государственную регистрацию Учреждения в органах юстиции;
3) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
5. (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6 апреля 2005 г. N 310 )
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан