Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 20 ақпан N 182. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетін тауарларға және құмар ойын бизнесіне арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 4, 56-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
мына:
"________________________________________________________________
Мұнай өңдеу зауыттарының өз           4500           540
өндірісінің бензин (авиациялықтан
басқа) мен дизель отынын көтерме
саудада сатуы
________________________________________________________________
Мұнай өңдеу зауыттарының бензин       5000           600
(авиациялықтан басқа) мен дизель
отынын бөлшек саудада сатуы,
өздерінің өндірістік мұқтаждарына
пайдалануы
________________________________________________________________";
деген жолдарда:
"Мұнай өңдеу зауыттарының" деген сөздер "Өндірушілердің" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап он күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2003 года N 182. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137 "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., ст. 4, ст. 56) следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в строках:
__________________________________________________________________
" Оптовая реализация            4500              540
нефтеперерабатывающими
заводами бензина (за
исключением авиационного)
и дизельного топлива
собственного производства
Розничная реализация          5000              600
нефтеперерабатывающими
заводами бензина (за
исключением авиационного)
и дизельного топлива,
использование на собственные
производственные нужды
-----------------------------------------------------------------";
слова "нефтеперерабатывающими заводами" заменить словом "производителями".
2. Настоящее постановление вступает в силу по истечении десяти дней со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан