"Мал өнiмдерi корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамына кредит берудiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 мамырдағы N 451 қаулысы
"Агроөнеркәсiп кешенiне кредит берудiң және оны субсидиялаудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 18 наурыздағы N 259 қаулысына сәйкес, сондай-ақ мал шаруашылығы саласын қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi 1 500 000 000 (бip миллиард бес жүз миллион) теңге сомасында 088 "Мал шаруашылығы өнiмiн өндiруге және оны сатып алуға кредит бepу" бағдарламасы бойынша көзделген 2003 жылға арналған республикалық бюджет қаражаты есебiнен "Мемлекеттік бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттiң атқарылуы және есептiлiк нысандарын жүргізу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегi қаржылық рәсiмдердiң ережесiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 832 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгілейтiн сыйақының тiркелмеген (құбылмалы) ставкасы бойынша, ақылық, мерзiмдiк, қайтарымдылық және қамтамасыз ету шарттарымен кейiннен "Мал өнiмдерi корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамына кредит беру үшiн 2008 жылға дейiнгi мерзiмге "ҚазАгроҚаржы" жабық акционерлiк қоғамына ұзақ мерзiмдi кредит берсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң атынан Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң қатысуымен "ҚазАгроҚаржы" жабық акционерлiк қоғамымен тиiстi кредиттiк келiсiм жасассын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi А.С.Есiмовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах кредитования закрытого акционерного общества "Мал онiмдерi корпорациясы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2003 года N 451
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2003 года N 259 "О некоторых вопросах кредитования и субсидирования агропромышленного сектора", а также в целях поддержки отрасли животноводства Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан, Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан за счет средств республиканского бюджета на 2003 год, предусмотренных по программе 088 "Кредитование производства животноводческой продукции и ее закупа", в сумме 1 500 000 000 (один миллиард пятьсот миллионов) тенге предоставить на условиях платности, срочности, возвратности и обеспеченности сроком до 2008 года по нефиксированной (плавающей) ставке вознаграждения, устанавливаемой Министерством финансов Республики Казахстан, в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета" долгосрочный кредит закрытому акционерному обществу "КазАгроФинанс" для последующего кредитования закрытого акционерного общества "Мал онiмдерi корпорациясы".
2. Министерству финансов Республики Казахстан от имени Правительства Республики Казахстан с участием Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан заключить с закрытым акционерным обществом "КазАгроФинанс" соответствующее кредитное соглашение.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Есимова А.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан