Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 168 және 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 1300 қаулыларына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 1 шілдедегі N 635 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Заңдар жобаларын қараудың басымдығын белгiлеу, сондай-ақ заң жобасының қаралуын шұғыл деп жариялау ережесiн бекiту туралы" 2003 жылғы 29 сәуiрдегi N 1074 Жарлығының 2-тармағын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтырулар енгiзілсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 (01.07.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 168 и от 10 декабря 2002 года N 1300
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 635.
Во исполнение пункта 2 Указа Президента Республики Казахстан от 29 апреля 2003 года N 1074 "Об утверждении Правил определения приоритетности рассмотрения проектов законов, а также объявления рассмотрения проекта закона срочным" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1) Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 355 (вводится в действие с 01.07.2022).
2) Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 355.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан