"Қазақстан Республикасына "Агросервистiк қызметтi (ауылшарқызметi) қолдау" жобасын дайындауға арналған Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң грантын беру туралы Келiсiмдi және Қазақстан Республикасына "Агросервистiк қызметтi (ауылшарқызметi) қолдау" жобасын дайындауға арналған Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң грантын беру туралы Келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнің хатын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 шілдедегі N 660 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасына "Агросервистiк қызметтi (ауылшарқызметi) қолдау" жобасын дайындауға арналған Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң грантын беру туралы Келiсiмдi және Қазақстан Республикасына "Агросервистiк қызметтi (ауылшарқызметi) қолдау" жобасын дайындауға арналған Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң грантын беру туралы Келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң хатын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасына "Агросервистiк қызметтi
(ауылшарқызметi) қолдау" жобасын дайындауға арналған
Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң грантын
беру туралы Келiсiмдi және Қазақстан Республикасына
"Агросервистiк қызметтi (ауылшарқызметi) қолдау "
жобасын дайындауға арналған Халықаралық Қайта Құру
және Даму Банкiнiң грантын беру туралы Келiсiмге
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң
хатын бекiту туралы
1-бап. 2001 жылғы 18 мамырда Астана қаласында қазақстан тарабы қол қойған Қазақстан Республикасына "Агросервистiк қызметтi (ауылшарқызметi) қолдау" жобасын дайындауға арналған Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнің грантын беру туралы  Келiсiм және 2002 жылғы 24 шілдеде Астана қаласында қазақстан тарабы қол қойған Қазақстан Республикасына "Агросервистiк қызметтi (ауылшарқызметi) қолдау" жобасын дайындауға арналған Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң грантын беру туралы  Келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнің хаты бекiтiлсiн.
2-бап. Осы Заң Қазақстан Республикасына "Агросервистiк қызметтi (ауылшарқызметi) қолдау" жобасын дайындауға арналған Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнің грантын беру туралы Келiсiмге қазақстан тарабы қол қойған күннен бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения о предоставлении Международным Банком Реконструкции и Развития гранта Республике Казахстан на подготовку проекта "Поддержка агросервисных служб (сельхозобслуживание)" и Письма Международного Банка Реконструкции и Развития о внесении изменений и дополнений в Соглашение о предоставлении Международным Банком Реконструкции и Развития гранта Республике Казахстан на подготовку проекта "Поддержка агросервисных служб (сельхозобслуживание)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 660
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения о предоставлении Международным Банком Реконструкции и Развития гранта Республике Казахстан на подготовку проекта "Поддержка агросервисных служб (сельхозобслуживание)" и Письма Международного Банка Реконструкции и Развития о внесении изменений и дополнений в Соглашение о предоставлении Международным Банком Реконструкции и Развития гранта Республике Казахстан на подготовку проекта "Поддержка агросервисных служб (сельхозобслуживание)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан О ратификации Соглашения о предоставлении Международным
Банком Реконструкции и Развития гранта Республике Казахстан
на подготовку проекта "Поддержка агросервисных служб
(сельхозобслуживание)" и Письма Международного Банка
Реконструкции и Развития о внесении изменений и дополнений
в Соглашение о предоставлении Международным Банком
Реконструкции и Развития гранта Республике Казахстан на
подготовку проекта "Поддержка агросервисных служб
(сельхозобслуживание)"
Статья 1. Ратифицировать Соглашение о предоставлении Международным Банком Реконструкции и Развития гранта Республике Казахстан на подготовку проекта "Поддержка агросервисных служб (сельхозобслуживание)", подписанное казахстанской стороной в городе Астане 18 мая 2001 года, и Письмо Международного Банка Реконструкции и Развития о внесении изменений и дополнений в Соглашение о предоставлении Международным Банком Реконструкции и Развития гранта Республике Казахстан на подготовку проекта "Поддержка агросервисных служб (сельхозобслуживание)", подписанное казахстанской стороной в городе Астане 24 июля 2002 года.
Статья 2. Настоящий Закон применяется к правоотношениям, возникшим с даты подписания казахстанской стороной Соглашения о предоставлении Международным Банком Реконструкции и Развития гранта Республике Казахстан на подготовку проекта "Поддержка агросервисных служб (сельхозобслуживание)".
Президент
Республики Казахстан