Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 3 ақпандағы N 182 және 2002 жылғы 8 тамыздағы N 884 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 тамыздағы N 820 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 185 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.04.2016 № 185 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қылмыстық-атқару жүйесiнiң мемлекеттiк мекемелерi ұсынатын қызмет көрсетулер мен тауарларды сатудан түскен қаражатты пайдаланудың ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 3 ақпандағы N 182  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 6, 59-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қылмыстық-атқару жүйесiнiң мемлекеттiк мекемелерi ұсынатын қызмет көрсетулер мен тауарларды сатудан түскен қаражатты пайдаланудың ережесiнде:
7-тармақтағы "табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiкті қорғау және шағын бизнесті қолдау жөнiндегi аумақтық (уәкiлеттi) органдардың келiсiмi бойынша" деген сөздер "заңнамада белгіленген тәртіппен" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.04.04. N  262 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2001 года N 182 и от 8 августа 2002 года N 884
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2003 года N 820. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2016 года № 185
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.04.2016 № 185 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2001 года N 182 "Об утверждении Правил использования средств от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями уголовно-исполнительной системы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 6, ст. 59):
в Правилах использования средств от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями уголовно-исполнительной системы, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 7 слова "по согласованию с территориальными органами (уполномоченными) по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" заменить словами "в установленном законодательством порядке";
2)  (утратил силу постановлением Правительства РК от 4 апреля 2007 года N  262 ).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан