Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 қыркүйектегі N 911 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулысына :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрлерi 1, 7, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 45-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 28-1, 28-2, 30-1, 30-2, 30-3, 34-1, 34-2, 34-3, 38-1, 38-2, 38-3, 46-1, 46-2, 46-3-жолдармен толықтырылсын:
"28-1. Әскери полиция        ҚМ       маусым       H H. Поспелов
органдары туралы                      шілде
тамыз
28-2. Бұқаралық ақпарат      МАКМ     маусым       А.Д. Досжан
құралдары туралы                      шiлде
тамыз
30-1.   Қазақстан            РҰ       шiлде        А.Ә.Әкiмов
Pecпубликасы Президентiнiң            тамыз
"Республикалық ұлан туралы"           қыркүйек
1995 жылғы 5 желтоқсандағы
N 2671 заң күшi бар
Жарлығына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы
30-2. Аралық соттар туралы   ӘМ       шiлде        С.М. Бекбосынов
тамыз
қыркүйек
30-3. "Әдiлет органдары      ӘМ       шiлде        С.М. Бекбосынов
туралы" Қазақстан                     тамыз
Республикасының Заңына                 қыркүйек
өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу туралы
34-1. "Қазақстан             ӘМ       тамыз        С.Н.Баймағанбетов
Pecпубликасындағы сайлау              қыркүйек
туралы" Қазақстан                     қазан
Pecпубликасының
Конституциялық заңына
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы
34-2. Жануарлар дүниесiн     АШМ      тамыз        Д.Н.Айтжанов
қорғау, молайту және         ҚОҚМ     қыркүйек
пайдалану туралы (жаңа                қараша
редакция)
34-3. Қазақстан              Ұлттық   тамыз        А.Г.Сәйденов
Республикасындағы            Банк     қыркүйек
кредиттiк бюро және         (келiсiм  қазан
кредиттік тарихты           бойынша)
қалыптастыру туралы
38-1. Қазақстан              ІІМ      қыркүйек     Б.Н. Өмiрзақов
Республикасының кейбiр                қазан
заң актiлерiне iшкi                   қараша
iстер органдарының
қызметi мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
38-2. Қазақстан              IIМ БП   қыркүйек     Е.С. Мерзадинов
Республикасының             (келiсiм  қазан
Қылмыстық Қылмыстық-iс    бойынша), қараша
жүргiзу кодекстерiне         ҰҚК
және Қазақстан              (келiсiм
Республикасының             бойынша)
әкiмшiлiк құқық             ҚПА, КБА,
бұзушылық кодексiне
өзгеpicтep мен
толықтырулар енгiзу
туралы

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 1, 7, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 45, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 28-1, 28-2, 30-1, 30-2, 30-3, 34-1, 34-2, 34-3, 38-1, 38-2, 38-3, 46-1, 46-2, 46-3, следующего содержания:
"28-1. Об органах военной       МО       июнь      Поспелов Н.Н.
полиции                                  июль
август
28-2. О средствах массовой      МКИОС    июнь      Досжан А.Д.
информации                               июль
август
30-1. О внесении изменений      РГ       июль      Акимов А.А.
и дополнений в Указ                       август
Президента Республики                    сентябрь
Казахстан, имеющий силу
закона, от 5 декабря 1995
года N 2671 "О
Республиканской гвардии"
30-2. О третейских судах        МЮ       июль      Бекбосунов С.М.
август
сентябрь
30-3. О внесении изменений      МЮ       июль      Бекбосунов С.М.
дополнений в Закон                       август
Республики Казахстан                     сентябрь
"Об органах юстиции"
34-1. О внесении                МЮ       август    Баймаганбетов
изменений и дополнений в                 сентябрь  С.Н.
Конституционный закон                     октябрь
Республики Казахстан
"О выборах в Республике
Казахстан"
34-2. Об охране,                МСХ      август    Айтжанов Д.Н.
воспроизводстве и               МООС     сентябрь
использовании животного                  октябрь
мира(новая редакция)
34-3. О кредитных бюро и        Нац      август    Сайденов А.Г.
формировании кредитных          Банк     сентябрь
историй в Республике            (по      октябрь
Казахстан                       согла-
сованию)
38-1. О внесении                МВД      сентябрь  Умурзаков Б.Н.
изменений и дополнений                   октябрь
в некоторые законодательные              ноябрь
акты Республики Казахстан
по вопросам деятельности
органов внутренних дел
38-2. О внесении изменений      МВД      сентябрь  Мерзадинов
и дополнений в Уголовный ,      ГП (по   октябрь   Е.С.
Уголовно-процессуальный        согла-   ноябрь
кодексы Республики              ванию)
Казахстан и Кодекс               КНБ (по
Республики Казахстан об         согла-
административных                сованию)
правонарушениям                 АФП
АТК

38-3. Кәмелетке              БҒМ      қыркүйек     И.И. Отто
толмағандар арасындағы       IIМ      қазан
құқық бұзушылықтардың        ДСМ      қараша
және балалардың
қадағалаусыз және
қараусыз қалуының алдын
алу туралы
46-1. Үкiметтiк емес         МАКМ     қазан        O.Г. Рябченко
ұйымдар туралы                        қараша
желтоқсан
46-2. Мемлекеттiк            МАКМ     қазан        O.Г. Рябченко
әлеуметтiк тапсырыс                   қараша
туралы                                желтоқсан
46-3. "Мемлекеттiк           Ұлттық   қазан        Б.Б.Жәмішев"
құпиялар туралы"             Банк     қараша
Қазақстан                   (келiсiм  желтоқсан
Республикасының             бойынша)
Заңына өзгерiстер
мен толықтыру
енгiзу туралы
2) (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.08.03. N 824 Қаулысымен)
3) "Қазақстан Республикасында валюталық режимдi ырықтандырудың 2003-2004 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 29 қаңтардағы N 103 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 4, 52-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында валюталық режимдi ырықтандырудың 2003-2004 жылдарға арналған бағдарламасында:
7 "Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген бөлiмде:
"Орындау мерзiмi" деген бағандағы реттiк нөмiрi 1.4-жолда "2003 жылғы 4 тоқсан" деген сөздер "2004 жылғы 2 тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

38-3. О профилактике            МВД      сентябрь  Отто И.И.
правонарушений среди            МОН      октябрь
несовершеннолетних и            МЗ       ноябрь
предупреждении детской
безнадзорности и
беспризорности
46-1. О неправительственных     МКИОС    октябрь   Рябченко О.Г.
организациях                             ноябрь
декабрь
46-2. О государственном         МКИОС    октябрь   Рябченко О.Г.
социальном заказе                        ноябрь
декабрь
46-3. О внесении изменений      Нац      октябрь   Жамишев Б.Б.
и дополнения в Закон             Банк     ноябрь
Республики Казахстан "О         (по сог- декабрь
государственных секретах";      ласова-
нию)
2) (утратил силу - N 824 от 3.08.2004 г.  )
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2003 года N 103 "Об утверждении Программы либерализации валютного режима в Республике Казахстан на 2003-2004 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 4, ст. 52):
в Программе либерализации валютного режима в Республике Казахстан на 2003-2004 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 7. "План мероприятий по реализации Программы":
в строке, порядковый номер 1.4, в графе "Срок исполнения" слова
"4 квартал 2003 года" заменить словами "2 квартал 2004 года". <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3 августа 2004 г. N 824 .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан